فال انبیا - حضرت خضر (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت خضر (ع)

حضرت خضر (ع) :

ای صاحب فال ، بشارت باد تو را که در دولت به روی تو باز است و از این به بعد شاد و خرم می شوی و کارت گشاده شود و سفری در پیش داری که آنجا به راحتی می رسی و تو را بینند و محبت در دلشان پیدا شود و فایده زیاد بینی ، اما راز دلت را به کسی نگو . دل به چیزی بسته ای که زود میسر می شود و حاجتی که داری به زودی بر آورده می گردد . صدقه زیاد بده که روزیت افزوده شود.

این فال برای شما بسیار نیکو بوده و بشارت رسیدن به حاجت و خوشنودی را به شما می دهد . اما بسیار هشدار می دهد تا سفره دل خود را پیش هر کسی باز نکنید . ممکن است این کار باعث رسیدن صدمه از سوی اطرافیان به شما شود . همچنین صدقه می تواند سرعت رسیدن به حاجات را افزایش دهد ، پس به صدقه دادن بپردازید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت محمد (ع) فال انبیا - حضرت محمد (ع)
فال انبیا - حضرت شیث (ع) فال انبیا - حضرت شیث (ع)