فال انبیا - حضرت شیث (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت شیث (ع)

حضرت شیث (ع) :

ای صاحب فال ، شخصی تو را به زبان گرفته است اما دوست تو خواهد بود . تو در کار خود داری کن ، این دوسه روز کار تو بالا خواهد گرفت و از گناهان گذشته خود توبه کن که ستار تو از نحسی بیرون آید که هیچ کار تو انجام نگیرد و راز خود با احدی نگو و با کس جنگ و خصومت نکن . و اما تو را فرزندی باشد که روزی او فراخ و قدمش
 بر تو مبارک است . باید که با کسی تندی نکنی و سخن دوستان بشنوی تا راحتی یابی و تو را پیش از این رنجی رسیده بود و نشانی آن بر تو مانده که دلیل بر درازی عمر است و از غم و محنت فرج یابی . نماز را سبک نشمار .

مواظب اطرافیان خود باشید و سفره دل خود را برای آن ها باز نکنید و تنها از کسانی مشورت بگیرید که اعتماد بالایی نسبت به آن ها داشته اید . فال انبیا به شما هشدار می دهد که فردی با زبانش شما را تحت احاطه خود درآورده است اما نیت خوبی دارد . اگر خدا را فراموش کرده اید و به گناه پرداخته اید ، توبه نمایید ، قطعا خداوند است که می تواند شما را در سخت ترین لحظات زندگی یاری نماید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت خضر (ع) فال انبیا - حضرت خضر (ع)
فال انبیا - حضرت زکریا (ع) فال انبیا - حضرت زکریا (ع)