فال انبیا - حضرت زکریا (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت زکریا (ع)

حضرت زکریا (ع) :

ای صاحب فال ، در کار خود عجله نکن که آن کار شیطان است و عاقبت پشیمان خواهی شد . اما بشارت باد تو را که به دولت خواهی رسید و از جهت فرزند ، شاد شوی و قدم او بر تو مبارک است . هیچ غم مخور و یک دل باش . نگرانی داری ولیکن در دل خود غم راه مده که کارهایت زود اصلاح شود و اگر غایبی داری زود به تو رسد و امسال بر تو مبارک می باشد .

در قرآن کریم بار ها به صبر و شکیبایی اشاره شده است و همه انبیا ، مومنین را به صبر و بردباری پیشنهاد کرده اند . همانطور که در قرآن ذکر شده است ، عجله کار شیطان است و ممکن است باعث مشکلاتی در زندگی شود . فال انبیا بر شما بشارت می دهد تا فردی تازه به خانواده شما اضافه خواهد شد . پس خدا را شکر نمایید و صبور باشید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت شیث (ع) فال انبیا - حضرت شیث (ع)
مقاومت الکتریکی چیست - قسمت اول مقاومت الکتریکی چیست - قسمت اول