فال انبیا - حضرت یوسف (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت یوسف (ع)

حضرت یوسف (ع) :

ای صاحب فال ، از بزرگان بهره بینی و سخن دوستان را قبول کن که تو را نفع رسد و اگر چیزی از تو غایب شد ، به تو باز رسد و اگر قصدی داری ، لختی دیگر صبرکن و از طرف افرادی ، غم و اندوه به تو خواهد رسید که به خیر و سلامتی بگذرد و روز یکشنبه و آدینه بر تو مبارک است و به مراد دل خواهی رسید .

در اطراف شما افراد مسنی هستند که بر حسب تجربه ، شما را راهنمایی هایی می کنند و به درستی که شما از این پند و نصیحت ها بی زار هستید اما ، تجربه بسیار گرانبها است ، پس با بزرگان کنار بیایید . همچنین دوستان نیز می توانند در بعضی مواقع به شما کمک فکری برسانند ، اما احتیاط کنید تا درگیر بی تجربگی کسی نشوید . صبور و شکیبا باشید ، این کار بسیار به شما توصیه شده است و در صورت عجله ممکن است دچار مشکلاتی شوید . با افرادی که در قسمتی از زندگی برای شما مشکلاتی پدید می آورند ، برای همیشه قطع رابطه نکنید ، زیرا ممکن است آن ها دوست های خوبی برای شما باشند ، اما بر حسب پیشامد به شما ضرراتی را رسانده اند .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت اسحاق (ع) فال انبیا - حضرت اسحاق (ع)
فال انبیا - حضرت یوشع (ع) فال انبیا - حضرت یوشع (ع)