فال انبیا - حضرت یوشع (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت یوشع (ع)

حضرت یوشع (ع) :

در زندگی در موقعیت حساسی قرار خواهید گرفت به این علت که با گروه سرکش و مجرم سر و کار دارید که لازم است آنها را پند و راهنمایی کنید . اگر کاری را برای خدا انجام می دهید ، از شکست در آن هراس نداشته باشید . همچنین ممکن است یک زن با شما به نزاع بر خیزد اگر صبور و بردبار باشید به نفع شما تمام می شود . یک سفر دریایی در طالع شما دیده میشود .

نشست و برخواست با افراد شرور و سرکش ، ممکن است برای شما گران تمام شود و این به این علت است که شما نیز به سبب رفت آمد با آن ها به نوعی شریک کار آن ها هستید . پس خود را کنار بکشید و به دنبال افرادی با دید پاک بروید اما مبدا دوستان قدیم خود را فراموش و به حال خود رها کنید ، بلکه درست این است که سعی کنید آن ها را راهنمایی نمایید ، تا شاید از کار اشتباه خود مطلع شوند . این کار ممکن است برای شما در این دنیا ثمری نداشته باشد ، اما خداوند انسان را به امر به معروف و نهی از منکر دعوت کرده و از شکست در آن نا امید نشوید زیرا خدا با شما است .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت یوسف (ع) فال انبیا - حضرت یوسف (ع)
فال انبیا - حضرت لقمان (ع) فال انبیا - حضرت لقمان (ع)