فال انبیا - حضرت لقمان (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت لقمان (ع)

حضرت لقمان (ع) :

به نظر می آید شخصی متواضع و درستکار هستید . اگر گرفتار مشکلی هستید ، خیر است و حکمتی از سوی خدا در آن می باشد . چیزی را که از دست داده اید ، مجدد به دست می آورید . اگر قصد ازدواج دارید ، خیر است و انجام دهید اما از قبل از فهم و دانایی و سلامت عقل او مطمئن شوید . از مشکلی که دارید ، رها خواهید شد . باید به خداوند توکل و توسل کنید چشمتان نباید به دنبال مال مردم باشد در ضمن کینه توزی نکنید تا از سلامت برخوردار باشید . اگر کسی به شما بدی کرد او را ببخشید .

پستی ها و بلندی های بسیاری در زندگی وجود دارد که شما باید تلاش کنید و با آن ها کنار بیایید . شاید با بسیاری از آن ها کنار آمده اید و دیگر کاسه صبرتان لبریز شده است ، اما شکیبا باشید زیرا ، عظم و اراده شما ستودنی است و این ویژگی ها ناشی از تواضع و درستکاری شما است . امید خود را از دست ندهید زیرا فال انبیا به شما بشارت روز های خوش را می دهد و به درستی که آنچه را که از دست داده اید به شما بر خواهد گشت .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت یوشع (ع) فال انبیا - حضرت یوشع (ع)
فال انبیا - حضرت لوط (ع) فال انبیا - حضرت لوط (ع)