فال انبیا - حضرت داوود (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت داوود (ع)

حضرت داوود (ع) :

ای صاحب فال ، بشارت بر تو باد که بر سه قوم رهبری کنی و جمله در فرمان تو باشند . این چند روز در اندوه بودی ، صبرکن و خود را نگه دار و راز با کسی مگو . امسال رنجی به تو رسیده است و خدا تو را نگاه داشت و به خیر گذشت . تا سه روز دیگرخشنود می شوی و اگر غایبی داری خبر او می رسد و کارها به مراد تو خواهد شد . در نماز خود کوشا باش و از مردم پست و گناهکار دوری کن .

شرایط طوری محیا خواهد شد که در مقام بالایی قرار خواهید گرفت و به سبب آن می توانید بر افراد بسیاری رهبری کنید که حرف شما برای آن ها بسیار با ارزش است . مواظب باشید زیاده روی نکنید و احترام زیر دست های خود را نگه دارید . سعی کن با خدا به راز و نیاز بپردازی که یکی از بهترین اشکال آن نماز اول وقت است . خداوند پشت تو است و نمی گذارد مشکلات ، مدت زیادی بر تو چیره شود پس شکرش را به جای بیاور .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت لوط (ع) فال انبیا - حضرت لوط (ع)
فال انبیا - حضرت موسی (ع) فال انبیا - حضرت موسی (ع)