فال انبیا - حضرت موسی (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت موسی (ع)

حضرت موسی (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که در فکر چیزی هستی که در آن فرومانده و عاجز شده ای ، غم مخور که همه مرادت حاصل می شود . پیش از این تو را بسیار غم و اندوه رسیده بود و نزدیک شده که ستاره تو به روشنایی آید . کارت به زودی بالا گیرد و دلت به سبک باری مشغول است . با کسی عهدی خواهی کرد که خوب است و اگر غایبی داری خبر خوشی به تو رسد و کارت به اتمام رسد در نماز کوتاهی مکن و هر چند توانی صدقه بده تا از خوف ایمن باشی و به مقصد برسی .

اگر مدت ها است که دچار مشکلات در زندگی و کسب و کار شده اید ، صبر پیشه کنید و دست به کار عجولانه ای نزنید زیرا پیشبینی می شود تا مشکلات شما به زودی حل خواهد شد . با شخصی عهد خواهی بست که ممکن است همسر آینده ات باشد . نماز و صدقه دو چیز است که بسیار به شما توصیه شده است .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت داوود (ع) فال انبیا - حضرت داوود (ع)
فال انبیا - حضرت سلیمان (ع) فال انبیا - حضرت سلیمان (ع)