فال انبیا - حضرت سلیمان (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت سلیمان (ع)

حضرت سلیمان (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که تو در غم و اندوه مانده ای و آرزوی فرزندی داری و باید زنی تازه بگیری که از غم نجات یابی . از سنگ تو را جراحتی رسیده و نشان او بر تو مانده که دلیل بر درازی عمر تو باشد و شب خواب آشفته می بینی . در کارها صبر کن و به اطاعت خداوند کوشا باش و از دشمنان رنج بسیار کشیده ای ، اما حق تعالی عوض آن را به تو باز دهد و راز خود با کس مگو تا سالم باشی . روز شنبه و جمعه بر تو مبارک است ، با خدا زیاد راز و نیاز کن تا حاجتت روا شود .

مرگ همسر بسیار دردناک است . ممکن است به خاطر این واقعه دردناک ، خود را فراموش کرده اید . همچنین ممکن است همسرتان از شما جدا شده باشد . در هر دو حالت ، لازم نیست اینقدر به خود فشار بیاورید و قدری نیز به خود اهمیت بدهید . به هر حال شما باید ازدواج کنید و از این راه صاحب فرزندی نیز شوید که می تواند بسیار شما را به زندگی امیدوار تر کند . پس در این زمینه خاص عجله کنید که در اینجا صبر ارزشی ندارد و تنها روز به روز شما را افسرده و نا امید می کند .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت موسی (ع) فال انبیا - حضرت موسی (ع)
فال انبیا - حضرت یونس (ع) فال انبیا - حضرت یونس (ع)