فال انبیا - حضرت یونس (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت یونس (ع)

حضرت یونس (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که در میان تاریکی ها گرفتار هستی ، شکر خدای متعال کن و اکنون به این نیت که کرده ای صبر کن که نفع بسیار برای تو رسد ، اگر صبر پیشه کنی خیر بسیار بینی و خداوند فرزندی به تو ارزانی دارد که قدمش بر تو مبارک باشد ولی شراکت با تو نسازد با هر که شراکت کنی پشیمان می شوی . با مصاحبان خوش رفتار باش و به مراد خود می رسی .

فال انبیا تاکید بسیاری می کند تا شراکت را فراموش کنی ، زیرا از آن خیری به شما نخاهد رسید . ممکن است تا به حال همه چیز خوب پیش رفته باشد اما قطعا ، شرکا به شما صدمات بسیاری خواهند رساند . اگر درگیر کاری هستید که نمی توانید شراکت خود را به هم بزنید ، پس با احتیاط رفتار کنید و در مقابل پیشنهاد های غیر معقول بایستید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت سلیمان (ع) فال انبیا - حضرت سلیمان (ع)
فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع) فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع)