فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع)

حضرت ابراهیم (ع) :

ای صاحب فال ، این نیّت که کرده ای به غایت خوب است و از غم رها گردی . قومی بر تو حسد می ورزیدند که خداوند از فضل خود تو را از شر آن ها نگاه داشت و باید که به طاعت و عبادت مشغول باشی و حق تعالی در روزی به روی تو بگشاید و فرزند قابلی روزی تو خواهد بود . از شر دشمن ایمن شوی و به مقصود دل برسی و همیشه خاطر خود را آسوده دار که آنچه دل تو می خواهد بدان خواهی رسید . روز جمعه بر تو مبارک باشد .

افراد بسیاری در اطراف ما هستند که به بیماری حسادت دچار هستند و به صورت مداوم به ما حسادت می کنند . اما جواب این افراد خاموشی است زیرا خداوند خود جواب آن ها را می دهد . این درست نیست که در چنین شرایطی ما به جنگ با چنین افرادی برویم زیرا آدم حسود می تواند صدمات جدی به ما وارد نماید . پس این کار را به خداوند متعال بسپارید . امیدوار باشید که این افراد از زندگی شما دور شده اند و خداوند را شاکر باشید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت یونس (ع) فال انبیا - حضرت یونس (ع)
فال انبیا - حضرت شعیب (ع) فال انبیا - حضرت شعیب (ع)