فال انبیا - حضرت شعیب (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت شعیب (ع)

حضرت شعیب (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که با کسی پیوندی خواهی داشت و از آن نفع بسیاری به تو می رسد و کار تو خوب خواهد شد . چند روزصبر کن و شتاب مکن . بعضی از مردم با تو دشمن اند ، اما ظفر نخواهند یافت و در نماز کوتاهی مکن و صدقه بده و آن را فراموش نکن که حق تعالی مشکلات را از تو دور می کند ، غم مخور که کار به مراد رسد و تو را فرزندی باشد که قدمش مبارک است . باید که تو راز دل خود را به کسی نگویی تا کارت بالا گیرد و نصرت یابی .

شخص جدید به زندگی شما اضافه می شود که ممکن است همسر شما شود . از این پیوند سود زیادی به شما خواهد رسید . دشمنانی داری که خداوند جلوی آن ها را می گیرد و نمی گذارد به مراد دلشان برسند . پس شکر گذار باشید و نماز و صدقه را فراموش نکنید . نماز اول وقت بسیار ارزشمند است که می تواند انسان را از بسیاری از مشکلات دور کند .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع) فال انبیا - حضرت ابراهیم (ع)
فال انبیا - حضرت ذوالکفل (ع) فال انبیا - حضرت ذوالکفل (ع)