فال انبیا - حضرت ذوالکفل (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت ذوالکفل (ع)

حضرت ذوالکفل (ع) :

ای صاحب فال ، به نظر می رسد شخصی صبور و بردبار باشید به دیگران وعده های زیادی می دهید مراقب باشید که به آنها عمل کنید اگر وکیل یا قاضی هستید با مردم به عدالت رفتار کنید و حق مظلوم را از ظالم بگیرید . همچنین کاری را که مقصود دارید انجام دهید که در آن موفق خواهید شد . پیشبینی می شود ، فردی قصد دارد تا شما را به کار بدی تشویق نماید ، مواظب این فرد باشید و در صورتی که به کسی شک دارید ، با وی با احتیاط رفتار کنید . زیرا هر اتفاقی بیافتد شما تقصیر کار هستید و به نوعی با وی همدست . برای دوری از چنین اتفاقی می توانید مدتی از ارتباط با افراد غیر از خانواده و نزدیکان دوری نمایید .

شما یک الگو برای بسیاری هستید که در صورتی که به خطا بروید ممکن است بسیاری را نیز نا خود آگاه به این کار دعوت نمایید . پس به خدا پناه ببرید ، صدقه بدهید و نماز اول وقت بخوانید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت شعیب (ع) فال انبیا - حضرت شعیب (ع)
مشکلات سیستم ادراری کودکان مشکلات سیستم ادراری کودکان