چگونه درب بطری شیشه ای را با سکه فلزی و آهن ربا باز کنیم


مقاله پیش رو روشی را به شما آموزش می دهد تا بتوانید به کمک یک آهن ربا و یک سکه درب بطری شیشه ای را باز نمایید . در ادامه با بستیوال همراه باشید

ترفند های بسیار زیادی وجو دارد که انسان با یادگیری هر کدام از آن ها می تواند زندگی را برای خود بسیار ساده تر آنچه که وجود دارد بکند . این ترفند ها می توانند انسان را در انجام کار های بسیار دشوار نیز یاری نمایند تا بتوان توسط آن ها از هر نوع ابزاری بی نیاز باشیم . یکی از این ترفند های جالب و دوست داشتنی که بسیار برای هر فرد کاربردی است ، باز کردن درب بطری های شیشه ای مانند بطری نوشابه است که باز کردن تشتک آن بدون ابزار درب باز کن یک کار بسیار سخت و دشوار است . مقاله پیش رو از سایت Wikihow تهیه شده و توسط تیم بستیوال به ترجمه رسیده است . در ادامه با ما همراه باشید .

وسایل مورد نیاز :

 - سکه فلزی که توسط آهنربا جذب شود

 - آهن ربای تخت قوی

مراحل انجام کار :

1 -آهن ربا را بر روی یک سطح بخوابانید و مطمعا شوید که به اندازه ای قدرت داشته باشد تا بتواند به درب بطری نیرو وارد نماید .

تهیه آهنربای قوی و قرار دادن آن بر روی یک سطح

2 - با یک دست بطری را نگه دارید و با دستی دیگر سکه فلزی را نگه دارید

قرار دادن بطری بر روی آهن ربا و گرفتن آن

3 - با استفاده از سکه ، شروع به ضربه زدن به پایین تر از دهنه بطری نمایید . توجه کنید ضربات را نباید به حدی محکم وارد نمود تا بطری بشکند . همچنین ناحیه   ضربه خورده باید در حدود دهنه بطری باشد

وارد کردن ضربات با سکه فلزی

4 - پس از زدن ضربات کوتاه و متناسب ، ناگهان درب بطری باز می شود . در این حالت با پیچاندن درب ، آن را از بطری جدا نمایید .

جدا کردن درب از بطری

برای دسترسی به مقالات بیشتر در زمینه خلاقیت و کاردستی می توانید به لینک صفحه خلاقیت سایت بستیوال مراجعه نمایید . همچنین می توانید برای دسترسی به نسخه زبان اصلی مقاله فوق بر روی لینک How to Open and Bottle with a Quarter and Magnet کلیک نمایید .

چگونه توسط شمع یک فانوس کاغذی درست کنیم چگونه توسط شمع یک فانوس کاغذی درست کنیم
چگونه یک گلدان تزئینی دیواری درست کنیم چگونه یک گلدان تزئینی دیواری درست کنیم