بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته افتتاح شد


به گزارش بستیوال، روز چهارشنبه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته افتتاح شد. در مراسم افتتاح این نمایشگاه شماری از شخصیت های این صنف و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته افتتاح شد
به گزارش بستیوال، روز چهارشنبه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته افتتاح شد.  در مراسم افتتاح این نمایشگاه سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد ابوالحسنی رییس اتحادیه لیتوگراف های کشور، معاون صنعت معدن و تجارت، شماری از نمایشگاه مجلس شورای اسلامی، جمعی از تولیدات کنندگان داخلی و خارجی و فعالان فرهنگی نیز حضور دارند. 
شرکت ها و نمایندگان خارجی از آلمان، چین، دانمارک، ژاپن، کره، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تاوان، تایلند، هند، عراق، پاکستان، سوییس، برزیل و تاجکستان در این نمایشگاه حضوردارند.
دبیر بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته تعداد سالن های این نمایشگاه را 14 سالن عنوان کرد و گفت: بیش از 19 هزار متر مربع سالن وغرفه به بخش داخلی و بیش 2 هزار متر مربع به بخش خارجی اختصاص یافته است.
به گفته احمد ابوالحسنی حدود 20 درصد متراژ افزایش سالن ها نسبت به سال گذشته داریم.

** حضور شرکت هایدلبرگ آلمان پس از 32 سال در ایران 
رییس اتحادیه لیتوگراف های کشور همچنین با اشاره به استقبال خوب شرکتهای خارجی از این نمایشگاه از حضور هایدلبرگ آلمان پس از 32 سال در ایران و این رویداد بزرگ بین المللی خبر داد. 
ابوالحسنی افزود: نمایندگان مختلفی از بخش های گوناگون شرکت هایدلبرگ آلمان و عرضه ماشین آلات به روز این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی وماشین آلات وابسته شرکت کرده اند. 
وی همچنین با اشاره به حضور حدود 10 نفر از این شرکت در نمایشگاه امسال در دو بخش آموزش و فنی، اظهار داشت : نمایندگان این شرکت، ماشین آلات روز حوزه صنعت چاپ را به نمایشگاه امسال آورده و به معرفی ویژگی های آنها به بازدیدکنندگان می پردازند. 
دبیر بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی وماشین آلات وابسته به حضور 8 نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران اقلیم کردستان عراق در نمایشگاه امسال هم اشاره کرد.

** حضور 130 شرکت خارجی در نمایشگاه
ابوالحسنی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از مجموع 750 شرکت داوطلب شرکت در نمایشگاه امسال چاپ و بسته بندی، بالغ بر130 شرکت خارجی هستند که قریب به اتفاق آنها به واسطه داشتن نمایندگانی در ایران بصورت غیر مستقیم - در نمایشگاه امسال حضور دارند. 
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته 2تا5 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بیش از 750 شرکت داخلی و خارجی در 14 سالن برگزار می شود.
طالع بینی ازدواج - مرد شهریور طالع بینی ازدواج - مرد شهریور
طالع بینی ازدواج - مرد مهر طالع بینی ازدواج - مرد مهر