دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته از شنبه دوازدهم دی ماه شروع به کار خواهد کرد


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی تهران در حالی از فردا کار خود را آغاز خواهد کرد که هفته پیش نمایشگاه چاپ و بسته بندی به کار خود پایان داد.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته از شنبه دوازدهم دی ماه شروع به کار خواهد کرد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( The 12th Int,l. Exhibition of Advertising, Marketing & Related Industries ) از تاریخ ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت  ۹۴/۱۰/۱۵ کار خود را آغاز خواهد نمود .

ساعت برگزاری این نمایشگاه در این روزها از ۹:۰۰ ق.ظ تا ۵:۰۰ ب.ظ خواهد بود .اگر ترجیح شما استفاده از وسائل نقلیه عمومی است بستیوال به شما استفاده از مسیر اتوبوس BRT را پیشنهاد میکند.

در این دوره از نمایشگاه، هم شرکت های داخلی و هم شرکت های خارجی حضور خواهند یافت . در ضمن مجری این دوره نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته،  شرکت آوین افراز ( Aviin Afraz co ) است.

مدیر برگزاری نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات (سید مهدی ابطحی ) گفته است که "این دوره از نمایشگاه تخصصی بازاریابی با این روش اولین بار در کشور و با هدف همگرایی هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت برگزار می گردد."

مکان این نمایشگاه در نقشه گوگل :

جدال قویترین سگ ها در چین جدال قویترین سگ ها در چین
شرکت آمریکایی مرتبط با فرآورده های گوشتی، 200 کارمند خود را به خاطر اختلاف بر سر اوقات شرعی اخراج کرد شرکت آمریکایی مرتبط با فرآورده های گوشتی، 200 کارمند خود را به خاطر اختلاف بر سر اوقات شرعی اخراج کرد