محمد علی اینانلو ، روح محیط زیست ایران درگذشت


محمد علی اینانلو ، کارشناس تلوزیونی ، کارشناس محیط زیست و گردشگری بر اثر بیماری صبح امروز درگذشت

محمد علی اینانلو ، روح محیط زیست ایران درگذشت

محمدعلی اینانلو قدیمی ترین کارشناس و مفسر والیبال ایران که در سال های گذشته به عنوان کارشناس مطرح محیط زیست و گردشگری حضور فعالی در برنامه های صدا و سیما داشت بعد از مدت ها بیماری صبح امروز در بیمارستان آتیه تهران درگذشت. مرحوم اینانلو در شهریور امسال براثر یک ضایعه مغزی در بیمارستان بستری شده بود. او مدتی تحت درمان بود و با بهبود حالش توانست برنامه های تلویزیونی هم اجرا کند. اما از چند روز پیش دوباره با وخامت حالش در بیمارستان بستری شد و صبح امروز دار فانی را وداع گفت .

وی زحمات بسیاری در زمینه حفظ محیط زیست و صنعت گردشگری کشیده بود و در همین راه بار ها مشکلات بسیاری برای وی پیش اومده بود و حتی به گفته خود ایشان یک بار تا یک قدمی مرگ هم رفته بود اما این بار بیماری به او امان نداد .

بستیوال به نوبه خود ضایعه درگذشت این مرد بزرگ که سال ها در ورزش و والیبال ایران خدمت کرد را به خانواده ، اهالی ورزش و مردم ایران تسلیت می گوید و برای مرحوم اینانلو طلب آمرزش دارد .

شرکت آمریکایی مرتبط با فرآورده های گوشتی، 200 کارمند خود را به خاطر اختلاف بر سر اوقات شرعی اخراج کرد شرکت آمریکایی مرتبط با فرآورده های گوشتی، 200 کارمند خود را به خاطر اختلاف بر سر اوقات شرعی اخراج کرد
طالع بینی ازدواج - مرد آبان طالع بینی ازدواج - مرد آبان