طالع بینی ازدواج - زن فروردین


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن فروردین

زن متولد ماه فروردین ، بيش از هر زن ديگري در اين دنيا مي تواند بدون مرد زندگي كند . طبيعي است كه زندگي بدون مرد ، مفهومش زندگي بدون احساسات عاشقانه نيست . او هميشه دلش مي خواهد و شايد بتوان گفت نيازمند به آن است كه قلب مهربان و خواب هاي طلايي اش به خاطر او بتپد و به همين دليل هم هميشه يك چنين موجودي در ذهنش وجود دارد و موجودي كه ممكن است مربوط به سالهايي بس طولاني گذشته و يا سال هاي بسيار دور آينده باشد ، اما به هر حال او درشب هاي مهتابي بهار به اين عشق رويايي خود مي انديشد و هميشه در ضمير ناخود آگاهش معتقد است كه هر كاري را يك مرد مي تواند بكند ، خودش قادر است بهتر آن را انجام دهد . زن متولد فروردين راه خودش را در زندگي باز مي كند و نیاز های زندگي را خودش فراهم مي آورد و از حقش دفاع مي كند بدون آنكه نيازي به وجود يك مرد دیگر داشته باشد .

به نظر او انجام كارهايش به دست خودش خيلي سريعتر از آن صورت مي گيرد كه به فردی دیگر آن را انجام بدهد و طبيعي است كه يك چنين خصوصياتي به مزاج مغرور مردها خوش آيند نيست . زن متولد فروردين مثل مرد متولد اين ماه خواهان رهبري و پيشتازي است و اين خواسته شامل تمايل او به برداشتن اولين قدم در امور عشقي نيز مي گردد . دختران متولد اين ماه هميشه تعدادي عاشق سينه چاك در اطراف خود دارند و با وجود اين هميشه در تخيلات خود دنبال كسي مي گردند كه جزو اين عده نباشد . او در صورت لزوم مي تواند سريعا همرنگ جماعت بشود ولي در عين حال داراي آن سرسختي نيز هست كه بتواند از راحتي ها چشم بپوشد و با مخالفان سينه به سينه بجنگد و به سينه هر مردي كه عشقش را مورد تهديد قرار داده است ، دست رد بزند . اين درست نمونه كاملي از خصوصيات اخلاقي يك زن متولد فروردين ماه است . زني با قدرت فراوان كه مي تواند بر همه غمنامه اي يك نقطه پايان بگذارد و قادر به ايفاي كامل نقش يك زن است و يعني فرو ريختن اشك در موقع لزوم و به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامي كه مردي در زندگي او وجود نداشته باشد . طبيعي است داشتن يك چنين خصوصيات تهاجمي چندان جالب نيست و اما خوش بيني و اميد او به آينده روشن ، ضامن معتبري براي سعادتمند شدنش مي باشد .

زن متولد فروردين ، در صورت مساعد بودن زمينه در ابراز عشق پيشقدم مي شود و بگذاريد او بفهمد كه دوستش داريد و اما خيلي هم دنبالش نرويد . وفاداري او به عشق تا زماي كه شما به آن پاي بند باشيد ، خارق العاده است زيرا وي اصولا موجودي رمانتيكی است . او به هيچ صورت مايل نيست كه شكار بشود و اما اگر ديد كه شما تعقيبش نمي كنيد ، دلسرد مي گردد ، كما اينكه او از مردي كه بخواهد به طور كامل بر وي مسلط باشد ، گريزان و از مردي هم كه خودش را روي پاهاي او بيندازد ، روگردان و بيزار است . متولد فروردين قبل از آنكه بگذارد گرمي عشق سراسر وجودش را در بر گيرد ، مي خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم كند تا در اين كشاكش طعم قدرت مردانه او را بچشد . او به طرز باور نكردني رويايي است و هميشه آرزو دارد پرنس مورد علاق اش سوار بر اسبي سفيد بيايد و او را بربايد و به خاطر عشق او با دنيا بجنگد و آنچه را مي خواهد در اختيارش بگذارد ، بدون اينكه قدرت مردانگي خود را فراموش كند و چون يك چنين موجودي فقط در رويا وجود دارد ، اغلب تنها مي ماند . زن فروردین ماه روزهايش روشن و مملو از هيجان است در حالی که شب هايش تاريك و خاموش اما شعله هاي اميد هرگز در قلبش خاموش نمي شوند و او پس از هر شكست قدم تازه اي پيش مي گذارد . او بايد از عشق خود احساس غرور كند اما اين امر نبايد موجب شود كه شما ذوق و استعداد او را ناديده بگيريد . او مي تواند از خطاي دوستانش چشم بپوشد ، مال و وقتش را صرف ديگران كند ، اما وقتي پاي دل به ميان آمد ، ناگهان موجود ديگري مي شود . كوچكترين خطايي مي تواند حسادت او را مثل يك بمب منفجر كند .

مراقب باشيد كه در حضورش از هنرمند مورد علاقه خود تعريف نكنيد و يا از زن ديگري ولو اينكه از دوستان او باشد ، صحبتي به ميان نياوريد . مردي كه زنش متولد فروردين است ، بهتر است در اداره منشي مرد داشته باشد . اين زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشكند ، در مدتي بسيار كوتاه از توده اي آتش تبديل به قطعه اي يخ مي گردد اما نكته مهم اين است كه آتش تنش زود خاموش مي شود در حالي كه سرديش ابدي است . زن متولد فروردین ماه ، چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادي فراوان است و متوقع است كه شما به وي و وفاداريش اطمينان كامل داشته باشيد در حالي كه عكس اين امر را الزامي نمي داند . او به رغم تمايل شديدي كه به آزادي خود دارد ، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد اين ماه به طور طبيعي قادر به دوست داشتن دو مرد نيست زيرا بيش از آن صاف و صادق است كه بتواند يك چنين نقش ريا كارانه اي را به عهده بگيرد و ايفاي نقش كند . اگر اين زن ، شوهر داشته باشد و عاشق مرد ديگري گردد ، قبل از آن كه به وي خيانت كند ، رك و راست حقيقت را به شوهرش مي گويد كه ديگر نمي تواند زندگي مشتركي داشته باشد . اين زن مي تواند شور و هيجاني بسيار عميق و تخيلاتي صوفيانه و عارفانه داشته باشد . اين دو خصلت به شيوه اي غريب در وجود او با هم آميزش دارند .

زن متولد فروردین کاه اصولا از عهده هر کاری بر می آید به طوری که اگر در ارتش باشد ، خشونت يك گروهبان را به خود مي گيرد و اگر مانكن باشد ، ظرافت هاي يك دختر تمام عيار هيجده ساله را در خود بوجود مي آورد . به هر صورت به شغل و كارش علاقه مندي نشان مي دهد و به اين دليل كمتر ممكن است كه از كار به خاطر عشقش دست بردارد . البته از آنجا كه او دختر رمانتيكي است ، ممکن است برای رسیدن به اهداف عاشقانه اش مدتی از کار دست بردارد اما شک نکنید که این وضعیت کاملا موقت است و با سرعت به جستجوي كسب و كار و موقعيت اجتماعي خود بر مي خيزد . بهتر است که جلوی او را نگیرید ، زيرا اگر خواسته هاي روحي متولد فروردين ماه بر آورده بشود ، خيلي ساده از هر مشكل كوچكي كه به جود بيايد كوه بزرگي مي سازد و درد سر درست مي كند .

زن متولد برج قوچ به علت خوش بيني زياد ، هميشه معتقد است كه تيره روزي و ناكامي سرانجام روزي بر طرف مي شود و آفتاب هميشه زير ابر نمي ماند و به علت داشتن يك چنين طرز تفكري است كه به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم براي كساني كه به آن اعتقاد دارند ، هميشه رخ مي دهد . اين خانم در كارهاي خود خيلي عجول است و در نتيجه چه بسيارند دفعاتي كه اين عجله برايش اشكالاتي به وجود مي آورد اما او تا اولين تارهاي خاكستري رنگ در لا بلاي مو هايش پيدا نشده است كه هر چيزي را بايد از راه تجربه ياد بگيرد .

به غرور خود سخت پايبندي نشان مي دهد و اعتقادش بر اين است كه شكسته شدن غرور پايان زندگي است . از لحاظ عشق اين امكان وجود ندارد كه زن متولد ماه فروردين فريب گرگ هایي در لباس ميش را بخورد اما خطر بزرگتر او را از جانب مرده هاي ايده ال و رومانتيك تهديد مي كند . كمتر زني ممكن است مثل زن متولد فروردين ماه مددكار و دادرس باشد . او خيلي راحت براي اطرافيانش هديه اي گران قيمت مي خرد و در موقع بيماري از ايشان پرستاري مي كند و به آنها پول قرض مي دهد و سعي مي كند برای ايشان كار پيدا كند و در مقابل انتظار جبران را هم دارد . او هر كاري را با شور و حرارت خاص انجام مي دهد و اما شخصا منكر داشتن يك چنين خصوصياتي است كه اگر غمگين بود ، شوهرش هم غمگين و اگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد . او نه تنها مايل است كه دوستان شوهرش را بشناسد ، از ميزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئيات كارش را بداند ، بلكه حتي مي خواهد كه در خواب ها و روياهاي او نيز شريك باشد و همين حق را براي او قائل است . اگر بفهمد كه شوهرش چيزي را از او پنهان كرده است ، ديوانه مي شود و عصبانيت او واقعا نا خوش آيند است . هرگز نبايد در جلوي ديگران كوچكترين ايرادي از طرز لباس پوشيدن و يا آرايش كردن و يا رفتارش گرفته شود . اگر اين نكته رعايت شود ، او هم نسبت به رعايت حال و شخصيت شما در ميان جمع پايبندي وسواس آميز نشان مي دهد .

جريحه دار كردن غرور و يا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را مي شكند . اگر او با يك چنين رويدادي مواجه بشود ، به آغوش شوهرش پناه مي برد و در آن لحظه دنيا برايش تيره و تاريك است و او خود را عميقا بي دفاع و آسيب ديده احساس مي كند و اينجاست كه شوهرش اين امكان استثنايي را پيدا مي كند تا موقعيت خود را در روح و قلب او استحكام بيشتري ببخشد . او عاشق قدرت است و مي خواهد كه هميشه واجد آن باشد و وقتي احساس كرد آن را از دست داده است ، بايد از جايي دوباره تحصيل قدرت كند . حالت ايده ال و خوش بيني بيش از حد زن متولد فروردين اغلب باعث مي شود كه به هنگام مواجه شدن با حقايق زندگي آزرده خاطر بشود . در يك چنين مواقعي دستيابي به قلب او كار فوق العاده ساده اي مي گردد . اندكي نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهاي دلش را چهار طاق باز مي كند . اگر مرد دلخواه خود را پيدا كند ، به راحتي از همه چيز دست بر مي دارد و او بدون وفاداري و صفاي عاشقانه زندگي را هيچ مي داند . به عنوان زن خانه ، شريكي دلسوز و يار و ياور است . احتمالا خواهان داشتن كاري در خارج از منزل است زيرا محيط خانه براي شور و هيجاني كه در وي وجود دارد ، بسيار كوچك و محدود كننده است . عصبانيتش شبيه به جرقه اي است كه ناگهان از آتش بيرون مي ريزد و ناگهان ظاهر مي شود و زود از بين مي رود اما تعداد اين جرقه ها معمولا بيشتر از مواردي است كه مي تواند آرامش خيالي براي شوهرش ايجاد كند . نكته اي كه بايد به آن توجه كرد اين است كه عصبانيت هايش ظاهري است ولي لطف و مهرباني اش عميق و واقعي است .

اندكي پر حرف اما حرف هايش سطحي و بي پايه نيست و در آن آثار هوشمندي كاملا قابل مشاهده است و به اين دليل انتظار همدردي دارد . شوهر يك چنين زني مجبور است او را به هنگام بروز بيماري به زور به رخت خواب بفرستد اما بعد لازم است كه كنارش بنشيند و دستش را در دست بگيرد . زن متولد برج حمل در خانواده ، فوق العاده فداكار و كمك رسان است . اگر شوهرش از كار بي كار شود ، بدون تاخير كاري پيدا مي كند و نمي گذارد چرخ زندگي از حركت بايستد اما به طور حتم براي شوهري كه در آمدش از او كمتر باشد ، احترامي قائل نيست اما در هر حال حاضر است با چنین مردی زندگی کند .  اگر بتوانيد محيط زندگي خود را پا بر جا نگاه داريد ، او را به طرزي واقعا باور نكردني شاد و دوست داشتني خواهيد دید . او به عنوان مادر پيوسته مواظب است كه بچه هايش تميز ، شاد و سلامت باشند . تنبيه بدني نمي كند ولي از حرفش هم بر نمي گردد . او خيلي دير به مواد مخدر معتاد مي گردد اما از انتقام كشيدن لذت مي برد و خيلي زود عصباني مي شود و خيلي زود هم آرام مي گردد . صميمانه به شوهرش كمك مي كند كه به آرزوهايش جامه عمل بپوشاند . اگر شوهر زن متولد فروردين فقط به اندازه نصف مقداري كه او به وي ايمان دارد ، به او ايمان داشته باشد ، زندگي زناشوئي آنها واقعا سعادتمندانه خواهد بود .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

بازیکن تیم ملی هندبال ایران ، لباس مجارستان بر تن کرد بازیکن تیم ملی هندبال ایران ، لباس مجارستان بر تن کرد
طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت