طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت

زن اردیبهشت ، زني كه طبيعت را دوست مي دارد ، زني كه مادر سخت گيري است ، زني كه همسري فداكار و كمك دهنده است ، زني كه عاشق موسيقي و ساز و آواز است ، زني كه روحي بزرگ و بلند پرواز دارد . اگر همسر شماست ، بايد با او چگونه رفتار كنيد ؟ اگر نامزد شماست ، بايد دل او را چگونه به دست آوريد ؟ اگر دوست شماست ، روحيات و صفات او از چه قرار است ؟  زن متولد ارديبهشت واقعا قلبي بزرگ و روحي بلند دارد حتی اگر خيلي كوچك اندام باشد و قدش از يك متر و پنجاه سانتيمتر تجاوز نكند . همين خصيصه است كه به وي امكان مي دهد در هر حالتي از عهده مشكلات احساسي زندگي خود بر بيايد و به هدفش برسد . زن متولد برج ثور از بسياري جهات نمك زندگي محسوب مي شود . او مخلوطي است از كليه خصوصياتي كه مردها در جستوجو خويش مي باشند و كمتر پيدايش مي كنند . البته گاهي ممكن است چنان از كوره در برود كه قوي ترين مرد ها را نیز به وحشت بيندازد و فراري دهد اما يك چنين حالتي هرگز بدون دليل به وي دست نمي دهد . معمولا اگر شما او را خيلي بيش از حد تحمل و اذيت نكنيد و يا سرنوشت يك دست ورق واقعا جور نشدني به دستش نداده باشد ، بازي زندگي را خوب و با قدرت قابل تحسيني ادامه مي دهد . صفا و صداقت ذاتي اش با ريزه كاري هاي ظريف زنانه آميخته است . بسياري از زنان و دختران متولد اين ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسياري از مردان جدي وخشن با همت تر مي باشند ، اما در عين حال به قدرت جادويي زن بودن خود نيز آنقدر اطمينان و اعتماد دارد كه بگذارد اگر شما مايل هستيد آقاي خانه باشيد و اما اگر شما از عهده اين كار برنيامديد ، آن وقت خودش كنترل كارها را در دست مي گيرد و هيچ بعيد نيست كه اين كار را به شيوه اي كاملا مغاير با سيستم شما انجام دهد . او در زندگي خواهان يك مرد واقعي است و علت اين امر هم اين است كه مي داند خودش يك زن واقعي است و از اين بابت هم سخت احساس غرور مي كند . از نظر او زن بودن مفهومش عروسك پر زرق و برق بودن ، متظاهر به ضعيف بودن براي به دست آوردن خواسته هايش نمي باشد . خيلي طول نمي كشد كه شما پي مي بريد او داراي فكر و عقيده خاص خود مي باشد و آنقدر قدرت دارد كه براي رسيدن به هدفش احساس عجز و ناتوانی نكند .

مردها هميشه اين صفت او را كه اطرافيانش را همانطور كه هستند مورد قبول قرار مي دهد ، مي ستايند . به هيچ صورتي ناپاك نيست و از اين دو نظر مي توان رويش حساب كرد . دوستان صميمي اش ممكن است افراد عجيب و خارق العاده اي از اجتماع باشند اما به هر حال اكثرا از كساني هستند كه به قول معروف سرشان به تنشان به مي ارزد . اگر با كسي كه مورد علاقه اش نمي باشد ، برخوردي پيدا كند ، هرگز براي پايمال كردنش ، قدم پيش نمي گذارد بلكه صرفا او را ناديده مي گيرند . زن متولد ارديبهشت مي تواند به طرزي چشمگير نسبت به دشمنانش بي تفاوتي از خود نشان بدهد در حالي كه نسبت به دوستانش وفاداري را به حد كمال مي رساند و در خوشي و ناخوشي ايشان را ترك نمي كند . عزم راسخ و پا بر جاي او در دوستي تقريبا بی نظير است .

دوست متولد ارديبهشت ماه شما تنها چيزي كه او را از شما انتظار دارد ، اين است كه در مقابل دوستي صادقانه و اعتماد چشم بسته اش شما نيز مقابله به مثل كنيد و اگر چنين نكرديد ، مانند قطعه ابري كه در معرض وزش باد تندي قرار گرفته باشد ، بي سر و صدا به گوشه اي پناه مي برد و خود را از متن زندگي شما خارج مي سازد . او به خوبي چشم چراني هاي شوهر را تحمل مي كند و بر خلاف زنان متولد ماه فروردين يا ماه مرداد‌ ، اگر شما در مقابلش از زن ديگري تعريف كنيد ، بر افروخته نمي شود . البته اگر طرز رفتار شما با زنان ديگر در بیش از حدی باشد كه او آن را مجاز مي داند ، آن وقت واقعا حالت تهديد آميزي به خود مي گيرد . شما مي توانيد در يك ميهماني با خوشگل ترين زن ها نیز گرم بگيريد ، اما هميشه به خاطر داشته باشيد كه ميزان تحمل همسر متولد ارديبهشت ماهتان را بيش از حد متعارف مورد آزمايش قرار ندهيد .

مشهور است كه زن ها خيلي بيش از آنچه تابع عقل خود باشند ، پايبند احساسات خويش هستند اما اين حرف به هيچ صورت مفهومش اين نيست كه يك زن متولد ارديبهشت عاقل و چيز فهم نمي باشد . او مي تواند يك زن هم صحبت و يك همدم بسيار خوب براي يك مرد باشد ، اما شخصا عاشق درگير شدن با موضوعاتي نظير مسائل علمي نيست . فارغ التحصيل شدن از دانشكده هاي متعدد اصلا جزو برنامه زندگي اش نمي باشد ، داشتن يك اطلاعات را براي آنكه از قدر و منزلت معلومات داشتن برخوردار باشد ، كافي مي داند . او يكي از طرفداران جدي فكرهاي عملي است بدون اينكه بخواهد در لابلاي تار و پودهاي يك فكر يا ايده دست و بالش بند بشود . پاهاي او محكم روي زمين قرار گرفته و او يك موجود عاقل و داناي خاكي است . كمتر اتفاق مي افتد كه زن متولد اين ماه آدم نا آرامي باشد ، او پيوسته كوشش دارد تا جريان زندگي اش عادي و طبيعي به سير خود ادامه بدهد و از درگير شدن يا كشمكش ها و زد و بندها بيزار است . او به هيچ صورت يك موجود احساساتي محسوب نمي گردد .

شما كمتر ممكن است زن متولد ارديبهشتي را ببينيد كه از ديدن چند گل مصنوعي در گلدان خوشش بيايد و از ديدن آن لذت ببرد . گل هاي او بايد حقيقي باشند و احساس واقعي و بويي خوش از آن ها به مشام برسد . تا جايي كه برايش امكان داشته باشد خانه را با گل هاي مختلف مي آرايد . هميشه عطرهاي خارجي و احيانا قديمي را بكار مي برد در حالي كه تعدادي از ايشان برعكس ، بوي طبيعي ، يك بدن كاملا شسته و كاملا تميز و هواي آزاد و بوهاي خوش طبيعي ، مثلا بوي نان تازه اي كه در تنور پخته مي شود ، آشكارا قابل رويت است . بوي چمني كه بعد از يك شب بارندگي زده شده است ، او را سرشار از شادي و نشاط مي سازد . اين هشداري است به شما كه هميشه بعد از اصلاح عطر خوش بويي به كار ببريد و در خريد ادكلن ، كمال دقت را مبذول داريد . همانقدر كه او به بوهاي خوش علاقه نشان مي دهد ، از بوهاي ناخوش و بد متنفر است . او كسي نيست كه بتواند و يا بخواهد بوي بد را تحمل كند . پس هرگز به كارهاي معمولي و خانه داري وادارش نكنيد مگر اينكه خودتان پشت سرش بايستيد و مرتبا اسپري خوش بويي در آشپز خانه بزنيد .

احتمالا يكي از علل مسائل كوچك خانوادگي در منزلي كه خانم آن متولد ارديبهشت است ، بوي آشپزخانه و طبخ غذا است . در مورد بوهاي خوب و بد علاقه او به طبيعت نقش عجيبي ايفا مي كند ، در يك خانه روستايي بوي اصطبل و يا در كنار دريا بوي ماهي هاي صيد شده شامه را به هيچ عنوان نمي آزارد زيرا اينها داراي بوهاي طبيعي هستند . با توجه به اين نكات شما خيلي راحت مي توانيد كاري كنيد كه او هميشه راضي باشد . مشابه همين حساسيت را نسبت به رنگ ها نيز مي توان در او ديد و هر قدر رنگ ها غني تر باشند ، بيشتر نظر او را جلب مي كنند و در اين ميان رنگ آبي اثر عجيب بر روي او دارد . اين رنگ اعم از اينكه آبي آسماني باشد يا آبي نيلي مي تواند به راحتي او را از خود بيخود سازد . رنگ هاي صورتي و قرمز كمرنگ نيز بيش و كم همين اثر را روي او مي گذارند . پس وقتي مي خواهيد به ديدن يك دختر متولد ارديبهشت برويد ، خيلي بهتر خواهد بود كه يك كراوات آبي بزنيد و يا پيراهن صورتي بپوشيد ، اما مواظب باشيد كه اين دو را يك جا بكار نبريد ، زيرا علاقه عجيب او به طبيعت موجب شده است كه حساسيت زيادي نسبت به هماهنگي بين رنگ هاي مختلف از خود نشان بدهد . از نظر غذا به طعم آن سخت اهميت مي دهد . اگر او را براي شام به رستوران مي بريد ، محلي را انتخاب كنيد كه سر آشپز خوب و معروفي داشته باشد . رستوراني كه قبل از غذا سوپ لوبيا سرو كند ، بدون شك نظر او را از شما بر مي گرداند . علاقه او به غذاهاي خوش طعم موجب مي شود كه علي الاصول آشپز قابلي باشد . احتمالا هيچ كس به اندازه زن متولد اين ماه نمي داند كه يك معده خالي را چگونه بايد پر كرد و از آنجا كه معده يكي از دو كليد قلب مرد است ، آشپزخانه بزرگترين حيله اي است كه زن متولد ارديبهشت آن را براي به دام انداختن مرد دلخوهش بكار مي برد .

مناظر زيباي طبيعي و موسيقي وي را مثل جادو زدگان به خود جذب مي كند و بيشتر زن هاي تولد يافته در دومين ماه سال يا شخصا سازي را مي نوازند و يا اينكه لااقل علاقه خاصي به ساز و آواز و هنر نشان مي دهند. بردن او به نمايشگاه هاي نقاشي و يا سالن هاي كنسرت در جلب نظرش فوق العاده مفيد است و به همين ترتيب در ماه عسل هيچ كجا به اندازه نقاطي كه بتواند خود را در دامان طبيعت ببيند ، خوشحال نمي كند . او به راستي و با تمام وجود خود از عظمت طبيعت لذت مي برد . علاقه زن متولد ارديبهشت به طبيعت به قدري زياد است كه هيچ وقت نمي توان يكي از آن ها را يافت كه روزي روزگاري به ييلاق و ده پناه نبرده باشد و يا صميمانه عاشق اسب سواري و ماهيگيري نباشد.

دختر متولد این ماه در ابراز عشق بسيار بي پرواست اما شيفتگي اش نسبت به طبيعت و اعتقاد به اينكه همه چيز همان طوري است كه ديده مي شود ، اغلب موجب سردرگمي و گمراهي اش مي گردد . اگر مردي فقط به ظاهر چنان بود كه او مي خواهد ، صميمانه دست هايش را به دور گردنش مي اندازد و عاشقش مي شود . در لباس پوشيدن پارچه هاي نرم و لطيف را ترجيح مي دهد و مدل لباس هايش را خيلي ساده اما با سليقه انتخاب مي كند و به اين دليل از طرفداران لباسهاي اسپرت است . لباسش بايد حتي المقدور راحت باشد و هيچ بعيد نيست كه سر چشمه يك چنين تمايلي همان عشق به طبيعت در خود احساس مي نمايد .  اطرافيانش عاشق صداقت و راستي او مي باشند . همنشيني با او مثل يك حمام گرم آرام بخش است و اتفاقا خودش هم عاشق استحمام است با آب گرم همراه با مقدار زيادي لوسيون ، انواع روغن هاي زيبايي و صابون هاي خوش بو است .

به هنگام آشنايي با يك چنين زني خيلي زود متوجه مي شويد كه سخت مايل است احترامش مخصوصا در مجامع عمومي كاملا حفظ شود و شما با دانستن ماه تولد او بهتر است سخت مراقب اين موضوع باشيد . نكته ديگري كه لازم است به خاطر داشته باشيد ، اين است كه او تمايل وافري به انجام آهسته و پيوسته كارها دارد . در نتيجه اگر دستپاچه اش كنيد و يا وادارش سازيد كه تعجيل به خرج بدهد ، عصباني مي شود و اين كاري است كه حتي امتحان كردنش هم جايز نمي باشد . روش طبيعي او آهسته كاري است و تقريبا هرگز اتفاق نمي افتد كه از اين شيوه تخطي كند . اما اين امكان هم وجود دارد كه از روي عصبانيت گاهي سخت از خود شتابزدگي نشان دهد .

صبر و بردباری اش باعث می شود تا یک مادر خوب از آب در بیاید و تربیت کودکانش را به بهترین نحو انجام می دهد . او كودكان تازه به دنيا آمده را بسیار دوست دارد و به آن ها عشق مي ورزد ، اما هر قدر بچه ها بزرگتر مي شوند ، رفتار او جدي تر و توقعاتش بيشتر مي گردد . مادري كه در ارديبهشت متولد شده باشد ، وقتي ببيند كه بچه نوجوانش ديگر مانند سابق حرفش را گوش نمي كند و به فرمان هايش گردن نمي نهد ،‌ عصباني مي شود . او قادر به تحمل يك چنين رويدادي نيست . در يك چنين مواردي است كه گاهي عصبانيت منهدم كننده اش ظاهر مي گردد . او نسبت به تنبلي و مخصوصا در هم و برهمي كودكانش از خود عكس العمل شديد نشان مي دهد و به همين دليل هم بچه هاي يك چنين مادري از جمله بچه هاي نادري هستند كه پيوسته مواظب هستند اسباب و اثاثيه و اتاقشان مرتب و كارهايشان انجام شده باشد . عشق زن متولد اين ماه به زيبايي و هماهنگي رنگ ها و دكوراسيون اتاق ها و منزل موجب مي شود كه پيوسته با آنچه كه بچه هاي نوجوانش در اتاق هاي خود انجام مي دهند و عكس ها و تصاويري كه به در و ديوار مي چسبانند ، مخالف باشد .

 زن متولد اردیبهشت ماه زیاد لوس نيست و كمتر اتفاق مي افتد كه از چيزي شكايت داشته باشد . او زني است كه اگر اقتصاد خانواده اش مواجه با بحران موقتي  شود ، آرام و بدون اعتراض كاري براي خودش پيدا مي كند و به كمك شوهرش مي شتابد . در وجودش تنبلي نهفته نشده است و با آرام بودن شيوه زندگي و حركاتش ، بسيار با پشتکار است . بسياري از زنان متولد اين ماه صميمانه به شوهر خود كمك مي كنند تا به درس خود ادامه بدهد و تخصصي بگيرد و يا اينكه در صورت لزوم نامه ها و نوشته هاي او را در منزل ماشين مي نمايند . اما يادتان باشد كه به همان اندازه كه ياري دهنده است ، خواهان دريافت ياري ديگران نيز مي باشد ، اما از مردي كه اين كار را با ترحم انجام بدهد يا او را قادر به انجام كاري نداند ، به شدت متنفر است .

او بسيار دور انديش است و به همين دليل هم سعي می کند تا با همكاران شوهرش و خانواده آن ها رفت و آمد و دوستي برقرار سازد و آن ها را به منزل خود دعوت مي نمايد و با همسرانشان صميصي مي شود با حداكثر تضمين شغلي و تامين آينده را فراهم آورد . او مادري است كه اگر كودكش بيمار شود ، شب هاي متوالي بر بالينش بيدار مي نشيند و از ته دل از خداي خود مي خواهد كه برای بهبودي اش كمك كن . او معمولا آدم متدين و معتقدي است و به اين دليل در مواقعي كه شوهرش با مشكلي روبرو مي شود ، خوب مي تواند از نظر روحي و معنوي به كمكش بشتابد . در قلب زن متولد برج ثور هميشه مكاني براي پذيرا شدن درماندگان وجود دارد ، مكاني كه در آن عشق و محبت به حد بسیاری يافت مي شود ، مكاني كه هر توفان زده اي مي تواند به آن پناه ببرد . زن متولد ارديبهشت روح واقعا بزرگي دارد .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

طالع بینی ازدواج - زن فروردین طالع بینی ازدواج - زن فروردین
طالع بینی ازدواج - زن خرداد طالع بینی ازدواج - زن خرداد