طالع بینی ازدواج - زن خرداد


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن خرداد

متولد خرداد ماه زني با چند شخصيت گوناگون ، با قوه تخيل بسيار ، خوش زبان ، با سليقه ، ماجرا دوست و بي ثبات است . مردي كه با يك دختر متولد خرداد ازدواج كند ، گويي كه چندين زن در حرمسرا دارد . اين زن در جستو جوي يك مرد كامل است و به همين جهت در هر مردي يك صفت قابل تحسين مي يابد . او گاهي خانه دار ، گاهي تنبل ، گاهي جذاب و دلربا ، گاهي غمگين ، گاهي خاموش و كم حرف است .

سن و سال در رفتار و كردار زني كه در اين ماه متولد شده باشد ، تاثير به سزايي دارد زيرا تا زماني كه دوران شباب را پشت سر نگذاشته است ، روياهاي عاشقانه تنها انديشه هايي هستند كه در سرش وجود دارد . در اين دوره او به ميزان فوق العاده زيادي دم دمي مزاج و بي ثبات است . او يك روز به خاطر نحوه تبسم ، تن صدا و يا حتي طرز راه رفتنتان به دنبال شما مي آيد و بعد در عرض بيست و چهار ساعت آنچنان از شما روی گردان مي شود كه از موهاي سرتان تا جوراب پايتان را مورد انتقاد قرار مي دهد و اين كار را آنچنان تند و كنايه آميز انجام مي دهد كه شما احتمالا براي التيام جراحات قلبتان مجبور مي شويد به پیش یک روانکاو بروید ، اما يادتان باشد كه تا اينجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستيد و احتمالا تعداد ديگر هم هستند كه هنوز از آن ها خبري نداريد . زن متولد اين ماه آنقدر ها هم كه گاهي اوقات به نظر مي آیند ، سنگدل و بي احساس نيست . قدرت تحليل بسيار قوي شان موجب پيدايش رویا هاي گوناگوني مي گردد كه ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا كردن آن ها است و يك متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن هاي ديگر به اين كار نيازمند است .‌ يك مرد متولد خرداد مي تواند در آن واحد يك خواننده ، يك كار خانه دار ، يك هنرمند ، يك فروشنده و رئيس يك هيات مديره باشد و تمام اين كارها را هم با موفقيت انجام بدهد ،اما يك زن اگر چنين باشد ممکن است دمدمي مزاج شناخته مي شود .

زن متولد خرداد مانند توفان و رگبار هاي بهاري مي ماند ، گاهي پر رعد و برق ، گاهي پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آميز و آرام است . در حالات او ثبات و دوام و استمرار وجود ندارد . دختر برج خرداد خيلي بيشتر از آنكه طالب عصبانيت شما باشد ، به شفقت شما نياز دارد و براي او جدا مشكل است كه هر بار خود را واقعا تسليم يك نفر بكند .  او وقتي مردي را پيدا كرد كه داراي قدرت خلاقيت است ، آن وقت شخصيت دوگانه اش شروع به خودنمايي مي كند . او درست در همان لحظاتي كه با مرد دلخواه خويش به تماشاي يك نمايشگاه رفته و خوشحال است از اينكه سر انجام كسي را پيدا كرده كه مثل خودش از ديدن تابلوهاي زيبا لذت ببرد ، ناگهان از خود مي پرسد كه آيا اين مرد هنر دوست ، مرد زندگي هم هست ؟ . او را به حال خودش بگذاريد ، زيرا معمولا مي تواند مسائل ناشي از دو گانگي هاي وجود خويش را درون خويش نگاه دارد و شما را با آن ها درگير نسازد . او يك دوست شاد و دل زنده است . در ايامي كه ماه در آسمان نوراني است ، او موجودي سرشار از شادي و نشاط است كه با ارائه هوش و ذكاوت و همدلي و مهرباني موجب رضايت خاطرتان را فراهم مي سازد . در طي اين روزها او كوچكترين حركات ، گفتار و اشارات عاشقانه داشته باشد . در اين گونه مواقع ظرافت زنانگي به ميزان زيادي در وي مي جوشد اما يادتان باشد كه در صورت لزوم مي تواند سريعا به نقطه برودت و سردي رجعت كند . زن متولد شده در ماه خرداد خيلي به راحتي مي تواند يك مهماني زنانه سوت و كور را به شور و نشاط بياورد و يا فكر و گرفتاري هاي بزرگ يك مرد را از سرش خارج سازد . در حالي كه به زحمت مي توان او را در قالب يك زن خانه دار منحصرا خانه دار در آورد . اگر زماني لازم باشد ، ساير زنان مخفي شده در وجودش سريعا شروع به خودنمايي مي كنند . مثلا شما ممكن است روزي او را در قالب يك باونوي متفکر و سخنور كه عقايد فلاسفه بزرگ را مورد تجزيه و تحليل قرار مي دهد و به شيوه اي تعجب آور درباره سياست و يا ادبيات سخن مي گويد ، ببينيد و به سرعت روز بعد مشاهده كنيد كه دستخوش احساسات مي شود و اشكش از احساسات جاري مي گردد و خود را تنها و بي پناه نشان مي دهد و لحظه اي بعد دوباره سرشار از تحرك و نشاط مي گردد . بله ، او هر چه باشد ، يكنواخت و خسته كننده نيست . اگر خيال مي كنيد كه اين اغراق گويي است ، هنر پيشه مشهور زن سینمای هالیوود ، مارلين مونرو را به خاطر بياوريد . تمام مردهايي كه با وي آشنا بوده اند ، از كارل سندبورگ گرفته تا آرايشگري كه موهايش را درست مي كرد ، او را به صورتي مي شناختند كه با ديگران تفاوت فراوان داشت .

 دختري كه در خرداد متولد شده باشد ، شديدا مايل است كه كسي را واقعا و از صميم قلب دوست بدارد ، اما هميشه اين احساس خود را كتمان مي كند . او واقعا بچه دوست است ولي اين حقيقت را از شوهر خود پنهان نگاه مي دارد . او قبل از ازدواج در هر مردي چيزي جالب و دوست داشتني مي يابد ، اما پيوسته در جستجوي كسي است كه واجد تمام شرايط براي خوشبخت كردن يك زن باشد . او به دنبال يك مرد كامل است . شما او را يار و همدم بسيار خوبي مي یابيد . چنین دختری حاضر است با شما از ميدان ورزش تا سالن سينما و كتابخانه بيايد . او در ميدان ورزش به همان اندازه از خود هيجان و علاقه مندي نشان مي دهد كه در يك مهماني رقص قوه تفكر باشكوهش وقتي كاملا آشكار مي شود كه موضوعي ، حس كنجكاوي او را تحريك كند . اين خصيصه موجب مي گردد كه با زيركي و قدرت تمام به جست و جوي آنچه كه در مغز شما مي گذرد ، بپردازد و براي حصول به اين هدف برخي از افكار خويش را برايتان بازگو مي كند . شايد گوشزد كردن اين نكته لازم باشد كه او ممكن است خود را صادقانه عاشق شما بداند و بعد شخص ديگري را به مراتب مناسب تر از شما بيايد . او زودتر از هر زن ديگري مي تواند شما را فراموش كند ، مگر اينكه دائما در جوارتان باشد . به چنین اخلاق هایی خرده نگیرید زیرا طبيعتش طوري است كه تغيير و تحول را دوست دارد و حتي مي توان گفت به آن عميقا نيازمند است .

وقتي پيشنهاد ازدواج شما را قبول كرد و همسرتان شد ، آن وقت به مردان ديگري كه نتوانسته اند با گرفتن يك زن صاحب يك حرمسرا شده باشند ، دهان كجي خواهيد كرد . بله ، شما اين موقعيت استثنايي را داشته ايد كه با يك زن ازدواج كنيد ولي يك حرمسرا را به خانه خود بياوريد . زن شماره يك اين حرمسرا قادر است هر چه بخواهيد انجام بدهد ، اگر شما خواهان وفاداري باشيد ، او مي تواند اين چنين باشد ولي به شرط اينكه نيازهاي قلبي اش را ارضا كنيد . اين زن از اينكه با شما هزاران فرسنگ مسافرت كند و هر سال در يك شهر بساط خانه و زندگي را بگسترد ، ذره اي دلتنگ نخواهد شد . همانطور كه گفتيم ، او عاشق تغيير و تحول است و در نتيجه هيچ دليلي نمي بينيد كه با ماجرهاي زندگي شما مخالفت كند ، حتي اگر اين ماجرا نوعي قمار بازي باشد . او پيوسته از تغيير وضع به هيجان نمي آيد . زن متولد خرداد شم اقتصادي قوي دارد و اگر شما به كار تجارت مشغول مي باشيد ، بهتر است مسائل و مشكلات خود را با او مطرح سازيد زيرا نه تنها مي تواند نظريات جالبي ارائه بدهد ، بلكه در اين گونه امور مشوقي بهتر از او نمي توانيد پيدا كنيد .

حال اجازه بدهيد شخصيت هاي گوناگون زن شما را يك يك تجزيه و تحليل كنيم . زن متولد خرداد گاهي خيلي كمتر از آنچه كه ظاهر به نظر مي رسد ، سر به هوا است . او در اين حالت بسيار فهيم ، باهوش ، كم حرف و اندكي آب زير كاه است . اما زن شماره دو حرمسراي شما گاهي هم دمدمي مزاج است و هيچ بعيد نيست كه شما هم از نمونه آن مرداني باشيد كه گاه گاهي هوس داشتن يك چنين زني را بكنند . او لحظه اي غرغر و لحظه اي بعد بدگمان و چند دقيقه بعد چرب زبان مي شود و جالب آنكه در تمام اين دقايق و لحظات با شما مخالفت مي كند . مگر اين نيست كه مردها گاهي مايلند كسي با ايشان به جدل بنشيند ؟ بي محلي نكنيد و دامنه گفت و گو را به يك بحث منطقي بكشانيد زيرا اين همان چيزي است كه او در نهان مي خواهد . زن شماده دو حرمسرا شما كسي نيست كه در مقابل ناملايمات زندگي جابرانه و يكطرفه به قضاوت بنشيند . او ممكن است جدا با شما از در مخالفت برخيزد و يا به منزل خواهرش برود و تا نصف شب بر نگردد ، در يك چنين حالتي به نفع شما است كه وقتي برگشت ، سئوال نكنيد و مرتبا نپرسيد كه كجا بودي ؟ چكار مي كردي ؟ اگر شما مرد خانه هستيد ، او هم زن خانه است .

او خود را همسر شما مي داند نه زنتان و خيلي بيش از آنچه كه تصور مي كنيد ، ‌خود مختار و استقلال طلب است . زن شماره سه حرم موجودي است متنفر از خانه داري و انجام كارهاي روزمره آن ، رختخواب پهن و ظرف ها نشسته مي ماند ، در حالي كه او روي صندلي راحتي نشسته و غرق در رويا هاي طلايي خود است و يا اينكه كتاب مي خواند . او ممكن است شب كه شما به منزل برگشتيد ، يك قوطي نخود فرنگي به عنوان شام جلويتان بگذارد بدون اينكه حتي درش را باز كرده و يا پنج دقيقه آن را توي آب جوش گذاشته باشد . لابد خيال مي كند كه عصباني مي شويد ؟ ابدا او درست در همان لحظه اي كه از تعجب دهانتان باز مي شود ، چنان گفت و گوي مناسب و شيريني را شروع مي كند كه عميقا از آن لذت مي برديد و آرامش روحي ناشي از اين كار موجب مي شود كه اصلا از ياد ببريد شام چه چيز جلويتان گذاشته است . او ابتدا با زيركي تمام در مي يابد كه آن روز براي شما موفقيت آميز بوده يا يك روز توام با شكست وناكامي و اگر حالت اخير بوده است ، چنان با شما همدردي مي كند و چنان خاطرتان را تسكين مي دهد كه به كلي گرفتاري خود را فراموش مي كنيد . او خيلي به راحتي مي تواند موجبات رضایتمندي شما را چه از نظر احساسي و چه از نظر عقلاني فراهم بياورد . در مورد عقيده اي كه فلان روز نسبت به بودا و بودايي ها ابراز كرده بوديد ، كنجكاوي نشان مي دهد و نسبت به كوششي كه براي سرودن چند خط شعر به خرج مي دهيد ، از خود هيجان ظاهر مي سازد . خلاصه او دوست همراه بسيار مهربان است .

اگر كسي از زن شماره چهار حرمسرا بپرسد كه چقدر از وقت خودش را صرف بچه داري مي كند ، احتمالا جواب مي دهد: در خانواده چقدر وقت مطرح نيست بلكه چقدر عشق مطرح است ، و اين ادعا حقيقت دارد . زيرا يك روز خيلي جدي و سخت گير و روز ديگر خيلي بي توجه و بي تفاوت است ، ولي به هر صورت اين بچه ها مخصوصا وقتي كه هنوز خيلي بزرگ نشده اند ، صميمانه به او عشق مي ورزند و از داستانهاي شيريني كه برايشان تعريف مي كند ، لذت مي برند . قوه تخيل قوي مادر متولد خرداد درست همان چيزي است كه هر بچه اي خواهانش مي باشد ، قصه هاي او هميشه شيرين ، پر ماجرا و شنيدني است . مادر متولد خرداد در مورد كار تحصيلي فرزندان خود سختگير است و از آنها مي خواهد كه شاگردان خوب و ساعي باشند . بچه ها هرگز نمي توانند قبل از انجام تكاليف مدرسه خود به بازي مشغول بشوند در حالي كه مي توانيد هر شخصيتي را از رئيستان گرفته تا نخست وزير براي شام به منزل دعوت كنيد و او آنچنان از ايشان پذيرايي مي كند كه حاضر به دل كندن از خانه شما نمي شوند . او بسيار با سليقه و بسيار با ذوق است . مانند يك مانكن لباس مي پوشد و مانند يك ميماندار به اضافه يك دوست ديرينه و قديمي از ميمانان شما پذيرايي مي كند و در تمام طول مدتي كه مهمان در منزل شما است ، يك لحظه لبخند شيرينش از لبانش محو نمي شود . اين زن عاشق تئاتر است . شما مي توانيد او را به نمايشگاه هاي نقاشي و يا گالري هاي هنري ببريد و او در هر محفلي راحت و آرام و خودماني جلوه مي كند . او بسيار رومانتيك و خيلي بيش از حد معمول برخوردار از ظرافت هاي زنانه است . احساسات لطيفش گاهي چنان است كه خودتان و ديگران را متعجب مي سازد . او ممكن است در سال روز تولد شما ، يك قطعه شعر عاشقانه زيبا برايتان بسرايد . رفتارش در قالب يك چنين زني چنان است كه شما هميشه با كمال ميل و رغبت گران ترين عطرها و زيباترين لباس ها را برايش مي خريد . اگر پيشنهاد مسافرت به نقاطي را بكنيد كه از نظر طبيعت شاعرانه و زيبا باشد و يا از لحاظ هنري و قدمت مشهور باشد ، چشمانش از شادي برق خواهد زد .

زن متولد خرداد وقتي كه مي تواند سوار هواپيما شود ، با ترن مسافرت نمي كند و به همين ترتيب وقتي مي تواند حرف بزند ، ساكت نمي ماند ، وقتي مي تواند بدود ، هرگز راه نمي رود و وقتي كه مي تواند كمك كند ، از تعاون رو نمي گرداند . سرش هميشه چنان مملو از ايده هاي مختلف ، قلبش پيوسته چنان مملو از اميدهاي گوناگون است كه انسان خيال مي كند براي تنظيم آن ها بايد دست به دامان يك كامپيوتر شد . با وجود اينها ، زن متولد خرداد ، به علت طبيعت و نهاد خاص خودش گاه خيلي تندرو و در زندگي بي باك و بي ملاحظه است . بايد شما مداوم مواظب او باشيد كه با تندروي و مبالغه جويي خود را گرفتار بلا نكند .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت طالع بینی ازدواج - زن اردیبهشت
طالع بینی ازدواج - زن اسفند طالع بینی ازدواج - زن اسفند