طالع بینی ازدواج - زن اسفند


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن اسفند
جذابيت جزء وجود دختري است كه در ماه اسفند متولد شده است و پي بردن به آن هم نيازي به خواندن كتب و مقالات ستاره شناسي ندارد . به موازات اين جذابيت نقاط ضعفي نيز در وي وجود دارد ، اما آنچه كه در ابتدای امر نظر شما را به سوي خود جلب خواهد كرد ، ظرافت و حالت زنانه غير انكار اوست . زن متولد اسفند ، ظرف عسلي است كه قدري فلفل به داخل آن ريخته شده است . براي زن متولد اسفند اين امكان پيش از پيش فراهم شده است تا در زير ظاهر بسيار جذاب خود ، گزندگي تندتري از فلفل پيدا كند . از سوي ديگر به جرات مي توان ادعا كرد كه زن متولد اسفند ، به عنوان يك زن ، از بسياري جهات بي نظير است . او نه تنها كسي نيست كه بخواهد بر مرد زندگي خود حكومت داشته باشد و چنين آرزويي حتي در اعماق قلب وي نيز وجود ندارد بلكه حاضر است با بردباري بي نظيري تمام خود خواهي هاي يك مرد را تحمل كند فقط به اين شرط كه به طور كامل مورد حمايت او قرار بگيرد . دختر متولد اسفند از سنين ميانسالي به بعد با تمام وجود خويش خواهان آن مي گردد كه سر ظريف خويش را روي شانه هاي پهن و قدرتمند مردي قرار بدهد و در پناه وي احساس كند كه مورد حمايت قرار مي گيرد و موانع و مشكلاتي كه بر سر راه وي قرار مي گيرند ، يكي پس از ديگري به وسيله مرد محبوب خود از ميان برداشته مي شود .

براي زن متولد اسفند مرد اعم از اينكه برادر باشد يا پدر ، دوست باشد و يا شوهر ، موجودي است كه مي تواند وسط حياط منزل بايستد و در حالي كه يك دست خود را به كمر زده است ، با دست ديگر جلوي سنگ آسماني عظيمي را كه از كهكشان ها به سوي او پرتاب شده است ، بگيرد . شما يك چنين نظريه اي را با بردباري عجيب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط كنيد و مقداري هم گرمي و ذوق و شوق به آن اضافه كنيد و آن وقت پي خواهيد برد كه چرا دختري كه در ماه آخر سال به دنيا آمده است ، اين چنين مورد توجه مردهاست . محل زندگي ماهي دريا است و دريا مركز نرمش و رمز و اسرار و زيبايي هاست و مرد شيفته اين زيبايي و رمز و اسرار وجود زن است . زن اسفند ماهی در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هيجان است . در تابستان لباس كوتاه را فراموش نمي كند و در پلاژها در كنار دريا جذاب ترين لباس زير را به تن دارد . در پاييز با اشتياق تمام در كنار شما به تماشاي مسابقه فوتبال مي نشيند و در حالي كه دست خود را براي گرم كردن به داخل جيب كت شما كرده است . مرتبا راجع به جريان بازي از شما سئوالاتي مي كند .

در زمستان بسان يك دختر شاد و جذاب لباس اسپورت مي پوشد و به اين ترتيب در يكايك دقايق زندگي لحظه اي با ظرافت ها و جذابيت هاي زنانه فاصله پيدا نمي كند . بي جهت نيست كه گفته اند زن متولد اسفند مانند كندو است و مردها هم زنبور عسل اين كندو . ناراحت ترين مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش مي كنند . او آبي است كه بر روي آتش ريخته مي شود . پس از چند دقيقه گفت و گو ، مرد آشكارا درك مي كند كه به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمي گيرد و مشكلاتي را كه با آن ها مواجه مي باشد ، ناجيز و غير قابل بحث مي شمارد ،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند هميشه ايمان راسخ دارد كه شكست هاي مرد زندگي او به علت ندانم كاري هاي ديگران است . او هرگز شوهر خود را مجبور نمي كند كه قدم هاي سريعتري در زندگي بردارد ، موقعيت اجتماعي اين مرد ،‌ هر چه كه باشد ، براي او كافي و حتي بهترين است . پس از ازدواج ممكن است قدري به جان شما نق بزند ، اين نق زدن ها گاهي حالت گوشه و كنايه هم پيدا مي كند ،‌ در حالي كه شما هرگز نمي توانيد از خود عكس العملي نشان بدهيد زيرا جذابيت زن متولد اسفند حربه اي نيست كه مرد بتواند در مقابل آن مقاومت كند ،‌ به علاوه فرض كنيم كه از كوره در رفتيد و اوقات تلخي به راه انداختيد ، خيال مي كنيد چه خواهد شد ؟
با نرمش خاص خود را در زير چتر حمايت شما قرار خواهد داد و لحظه اي با كمال تعجب مشاهده خواهيد كرد كه حريف با شما در يك جبهه قرار گرفته است و شما بر عليه موجودي كه ديگر وجود خارجي ندارد و نمي دانيد كيست و كجاست ، داريد مي جنگيد . طبيعي است با برخوداري از يك چنين ظرافت هاي زنانه اي و با توجه به ضعفي كه مردها در مقابل آن دارند ، زن متولد اسفند به راحتي مي تواند نقاط ضعف و معايب خويش را از چشم مرد زندگي خود بپوشاند .

او خيلي بيش از زن هاي ديگر حساس است و اگر رفتار شما بيش از حد تند و خشن باشد ، نظام دلپذيري را كه طبيعت در نهاد وي به وديعه گذاشته است ، به هم خواهد زد و آن وقت تبديل به موجودي بي هدف و عاطل و باطلي مي گردد كه ديگر نخواهيد دانست با او چه بايد بكنيد . زن متولد اسفند جواهري است كه خيلي چيزها ممكن است او را ضايع بكند . مادران و پدران هم بايد مراقب اين حساسيت باشند و اگر دختري دارند كه در دوازدهمين ماه سال متولد شده است ، ‌نبايد كاري كنند كه ماهي هاي صورت فلكي او از هم جدا شوند و در غير اين صورت او به زودي تبديل به موجود تنها و سرگشته اي خواهد شد كه بدون هيچ نوع هدف و منظوري در اقيانوس بزرگ زندگي به شنا خواهد پرداخت و لحظه اي از جستجو آن نيمه ديگر صورت فلكي خود كه از وي جدا شده است ، باز نخواهد ايستاد . خوشبختانه بسياري از دختران متولد اسفند داراي نيروي فكري لازم براي جلوگيري از جدا شدن ماهي هاي صورت فلكي خود از يكديگر هستند و براي اين كار حداكثر بهره برداري ممكن را از ظرافت هاي زنانه خويش به عمل مي آورند . در دو جهت قرار داشتن ماهي هاي صورت فلكي برج خوت موجب پيدايش خصوصيات ذاتي ديگري نيز در زنان متولد اين ماه مي گردد و آن اين است كه شما در نظر اول هرگز نمي توانيد متوجه هدفي كه اين زن در پي آن است، بشويد. او لحظه اي به اين سو مي لغزد و لحظه اي بعد ظريفانه در جهت عكس آن به حركت در مي آيد ، براي صيد او تنها راه اين است كه بدانيد محل سكونت او كدام يك از ده تا رودخانه اي است كه به دريا مي ريزد .

 صيادان خوب مي دانند كه هر ماهي ، رودخانه اي براي خودش دارد . قبل از هر چيز اين را بايد بدانيد كه او بسيار باريك بين و دقيق است ، شايد لازم باشد كه لغت ناقلا را نيز به باريك بيني اضافه كنم زيرا بسياري از كساني كه به دام دختران متولد اسفند افتاده اند ، اصلا نمي توانند بگويند چطور اين واقعه رخ داده است . هيچ بعيد نيست كه شما در اين لحظه زن متولد اسفندي را مي شناسيد كه هر بار به ديدن او مي رويد با لبخندي به مراتب دلنشين تر از آنچه كه انتظار آن را داريد ، از شما استقبال مي كند و اين فكر در سر شما وجود دارد كه روزي نام خانوادگي خود را شامل حال او نيز بكنيد . شما خيال مي كنيد كه او اصلا زيرك نيست ، اما به احتمال خيلي زياد اشتباه مي كنيد . آمار نشان مي دهد كه دختران ديگر موفق به پيدا كردن شوهر براي خود مي شوند و يا در بين زناني كه به علتي از همسران خود جدا شده اند و بعد هم تنها مانده اند ، اقليت مطلق با كساني است كه در اين ماه متولد شده اند . اما خوب شما ممكن است اسم ديگري روي آن بگذريد ، مثلا مي گوييد شرم و جذابيت و هوش زنانه موجب مي شود كه ماهي ها عوض شكار شدن ، صيادان را به دام اندازند . اين زن سخت رؤيايي است و با وجود آنكه ظاهرا كوچكترين اطلاعاتي از اصول تنظيم بودجه ندارد ، خيلي خوب لباس مي پوشد ، ميهماني مي دهد ، كرايه خانه و اقساط لوازم قسطي را سر موعد مي پردازدذ، هداياي تولد شوهر و بچه هاي خود را فراموش نمي كند وخلاصه آخر كار كه نگاه مي كنيد ، مي بينيد كه با پولي كه براي خرج منزل در اختيار وي گذاشته شده است ، همه كارها را انجام داده است ، در حالي كه شما حتي تصور آن را هم نمي كرده ايد .

روابطي كه اين زن با ديگران برقرار مي كند ، بدون شك در نوع خود منحصر به فرد است . از زن همسايه گرفته تا رفتگري كه ظرف زباله را مي برد ، بقال سر كوچه ، نفتي ، بچه هاي محل ، قصاب ، روزنامه اي و حتي صاحبخانه كه هر ماه براي گرفتن كرايه مراجعه مي كند ، ‌با او سلام و عليك بسيار دوستانه اي دارند . او عملا موجودي است كه هيچكس خود را دشمن وي نمي داند . سياره اين زن نپتون و مركب او باد صبا است و دختر متولد اسفند سوار بر اين مركب هر لحظه به سويي ركاب كش است . او به گونه اي تعجب آور احساساتي است و وقتي قلبش شكسته مي شود ، مثل سيل اشك مي ريزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آميزي به شما مي اندازد كه گويي خرگوشي را به هنگام شير دادن به بچه هايش كشته ايد . دختر متولد اسفند گاهي اوقات دستخوش اين توهم مي گردد كه در اين دنياي پر آشوب فاقد هر نوع وسيله دفاعي و حفظ بقا مي باشد ، در اثر يك چنين توهمي نا اميدي سراسر وجود وي را در بر مي گيرد و وظيفه شما این خواهد بود كه به وي بفهمانيد ذكاوت خارق العاده اي كه طبيعت به وي داده است و نيروي عجيبي كه در جلب نظر ديگران دارد ، حربه هاي قاطعي مي باشند كه در دسترس او هستند و مي تواند با اتكا به آن ها گليم خود را به مراتب راحت تر از ديگران از آب بيرون بكشد .

دختر متولد اسفند طبيعت آسيب پذير خويش را زير سرپوش يك شخصيت متكي به خود پنهان مي سازد و اين مي رساند كه سخت از بي پناهي در اين دنيا هراسناك است و پيوسته از آن بيم دارد كه اگر اسرار قلب مهربان خود را صادقانه جلوي كسي بازگو كند ، مانند گرگ آن را هم بدرد و شايد به همين دليل هم باشد كه بسياري از زنان شاعر متولد اين ماه ، سرايندگان اشعاري هستند كه دقيق ترين نكات عشقي در آن ها بيان شده است . حتي شجاع ترين دختران متولد اسفند نيز در دوستي با جنس مخالف از يك دودلي و ترس عظيم رنج مي برند . اين يك قدم به جلو آمدن ها يك قدم به عقب رفتن ها به كلي موجب سردرگمي و گيجي پسران اطراف او نيز مي گردد و روابط آنها بيش از پيش مغشوش مي شود . زن متولد اسفند از صميم قلب به كودكان خود عشق مي ورزد اما هرگز به ايشان اجازه نمي دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند . بخش بزرگي از قلب او از آن شما است و هيچ كس را ياراي دخول به آن نيست . او فرقي بين بچه هاي خود نمي گذارد اما به آنكه قدري زشت تر ، ظعيف تر و شكننده تر است ، اندكي بيشتر مي رسد . مادر متولد اسفند بدون شك بهترين مادر دنيا است ، چون هيچ موجودي به اندازه او علت خجالت هاي پسر كوچولو و درد عظيم عشق هاي زودگذر دختر نوجوان خود را درك نمي كند . او حاضر است همه چيز زندگي خويش را فداي كودكان خود كند و مخصوصا سعي بر آن دارد كه مانع محروميت كشيدن ايشان از چيزهايي بشود كه خود در دوران كودكي از آنها محروم بوده است . گذشت و چشم پوشي او ممكن است قدري بيش از حد لزوم باشد .

زن متولد اسفند ترجيح مي دهد كه شما نان آور خانواده باشيد و او زن خانه باقي بماند . به كار شما كاري نخواهد داشت و به وي مربوط نيست كه از كجا پول در مي آوريد . اگر از نظر مالي با مشكلي مواجه شديد ، فقط وقتي به كمك شما خواهد آمد كه واقعا به بن بست رسيده باشيد . سر به هوايي او در خرج و دخل منزل را چندان جدي نگيريد زيرا همانطور كه گفته شد تا آخر ماه كسري نخواهد آورد . شايد باور نكنيد ، اما او پيوسته از نيروي عجيبي الهام مي گيرد . سياره نپتون لحظه اي چشم از او بر نمي دارد و هر وقت لازم باشد ، با قدرت وارد عمل مي گردد و راه و چاه را به وي نشان مي دهد . هرگز روز تولد او ، سالگرد ازدواج و يا محلي را كه از وي خواستگاري كرده ايد ، فراموش نكنيد ، زيرا او خيلي بيش از هم جنسان خود زن است و احساساتي و پايبند به خصوصيات خاص خود مي باشد .  

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .
طالع بینی ازدواج - زن خرداد طالع بینی ازدواج - زن خرداد
طالع بینی ازدواج - زن بهمن طالع بینی ازدواج - زن بهمن