طالع بینی ازدواج - زن بهمن


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن بهمن
بسيار غافلگير كننده ، پيش بين ، كنجكاو ،‌ غير قابل پيش بيني ، رفيق باز و كم علاقه به آداب و اصول سنتي زناشويي از خصوصيات بارز زن متولد بهمن ماه است . زن متولد بهمن نمی تواند عشق خود را به شوهرش و فرزندانش حالي كند . اگر اين احتمال وجود دارد كه عاشق يك زن متولد بهمن شويد ، به خاطر بسپاريد كه او در امر عشق نيز مثل هر چيز ديگري ، مجموعه اي از تناقضات است و براي اينكه قلب شما شكسته نشود ، در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشيد . سياره حاكم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاكم بر طبيعت او باد است . به اين دليل با وجود آنكه در عشق خود بسيار جدي و وفادار است ، ولي گاهی نیز بي ثباتي هايي نظير نسيم و باد در وي قابل مشاهده مي شود . شما مي توانيد با يك زن متولد برج دلو رابطه اي بسيار شاد داشته باشيد ، به شرط آنكه او را در تعقيب هوس هاي هزارگانه خود آزاد بگذاريد و بگذاريد به دلخواه خويش با دوستان خود رابطه داشته باشد . هرگز به اين فكر نكنيد كه او را به جايي و يا چيزي پاي بند كنيد . اين زن ممكن است ناگهان تصميم بگيرد به كوه نوردي بپردازد و يا جزو سپاه صلح بشود . او به دنبال ستاره اي مي رود كه ما هرگز آن را نديده ايم . او متعلق به همه كس و همه جاست و در عين حال ، از آن هيچ كس نمي باشد . عشق او ممكن است بسيار تند و آتشين باشد ، در حالي كه خواسته هايش كيفيتي مبهم دارند . يكي از ستاره شناسان معروف اين حالت زن متولد بهمن را به ترانه اي تشبيه كرده است كه خواننده ناگهان متوجه مي شود كه نصف آن را از ياد برده است . شما مي توانيد كماكان پشت پيانو بنشينيد و به نواختن آهنگ ادامه بدهيد اما صداي او رفته رفته آهسته مي شود و بالاخره سكوت مي كند .

اصرار يك دختر متولد بهمن به آزادي بسيار جدي است اما وفداري او به كسي كه عشق را در يك چنين قالبي قبول داشته باشد نيز بي نهايت است . اين دختر اگر والديني متولد ارديبهشت، مرداد و يا دي ماه نداشته باشد ، به ميزان ثروت شما و اينكه در بانك چقدر پولداريد ، علاقه اي نشان نخواهد داد . براي او پول در مرحله سوم اهميت قرار دارد . او اهميت نمي دهد كه شما ثروتمندترين مرد شهر باشيد يا نه ، اما در عين حال مايل است كه از نظر مقاومات و حرفه و كار معروف باشيد . وقتي شما تور خود را بكار مي بريد تا اين پروانه ناآرام را به دام بیاندازید ، به اين نكته مهم توجه داشته باشيد كه او هرگز حاضر نخواهد شد زندگي غير قابل پيش بيني خود را با مردي كه نسبت به او صادق نيست ، بگذراند . مباني اخلاقي يك زن متولد بهمن ممكن است غريب ترين پديده اي باشد كه در زندگي خود با آن مواجه شده ايد و به كلي با آنچه كه به طور طبيعي از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است ، فرق داشته باشد ، اما او بدون اينكه گسيختگي با جامعه پيدا كند ، با اين مباني پاي بند مي ماند . او در عين حال به اين حقيقت نيز واقف است كه شما هم ممكن است مباني خاصي براي خود داشته باشيد . اگر در زندگي به دنبال يك زن آرام مي گرديد ، دور متولد بهمن ماه را خط بکشید زیرا او اگر هر چيز هم باشد ، آرام نيست . براي او عشق جسماني اهميت بيشتري از عشق رواني دارد ، به عبارت ديگر او در هر لحظه مي تواند يك عشق افلاطوني را قطع كند . در ضمير ناخود آگاه اين زن هميشه اين احساس قدرت وجود دارد كه تعلق خاطر پيدا كردن به يك نفر اين خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت كه نتواند به عشق واقعي خود يعني آزادي مطلق وفادار بماند .

اگر شما از نظر علمي ، آموزشي ، سياسي ، هنري و يا هر زمینه ديگري مشهور و سرشناس باشيد ، دختر متولد بهمن برايتان ايده آل است و مطمئنا بهتر از او پيدا نخواهيد كرد مگر آنكه آنقدر بد شانس باشيد كه يكي از استثنا های متولدين اين ماه ، يعني يكي از آن دختراني كه رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم مي گردد ، ‌سر راهتان قرار بگيرد . رفتار دختر متولد بهمن هميشه اندكي متعجب كننده است ، اما برخي واقعا به راه اغراق مي روند . كما اينكه اغلب بسيار مجلس آرا هستند در حالي كه گاهي اين مجلس آرايي جنبه شلوغ بازي هم پيدا مي كند . اين دختر با هر نوع مجلسي جور در مي آيد ، خواه يك مجلس رسمي باشد ، خواه يك مجلس خودماني و معمولي . فقدان حس سو ء ظن در اين زن از مزاياي چشم گير اوست اما توجه داشته باشيد كه هرگز از حسن نيت او سو ء استفاده نكنيد ، چون اگر مچ شما را در حين خيانت بگيرد ، قلبش به شدت مي شكند . او بي جهت به شما بدگمان نمي شود و در حالت عادي هرچه بگوييد قبول مي كند ولي تحمل خيانت را ندارد . زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل كنجكاوي نمي كند كه شما كجا رفته ايد و به اداره تلفن نمي زند كه ببيند كه آنجا هستيد يا نه و يا جيب شما را وارسي نمي كند . خلاصه با خدعه و نيرنگ آشنا نيست ،‌ با وجود اين به شما توصيه مي شود قبل از آنكه به فكر سوء استفاده از اين حالت مظنون نبودن بيفتيد ، به اين نكته توجه داشته باشيد كه فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از يك شخصيت قوي نيست ،‌ بلكه چيزي بالاتر از آن است كه شما فكرش را كرده ايد .

پس از آنكه روابط عاطفي یک دختر متولد بهمن و شما قطع شد ، در عرض مدتي كمتر از يك دقيقه تمام مهر و محبت شما را از فكر و قلب خود بيرون مي ريزد و مي توانيد يقين داشته باشيد كه حتي يكي از خاطرات آن ايام را هم در فكر خود زنده نگاه نمي دارد . بر اين قاعده كلي يك استثناي مهم وجود دارد . زن متولد بهمن ، مثل مردي كه در اين ماه به دنيا آمده است ، اولين عشق واقعي خود را هرگز فراموش نمي كند . زن متولد بهمن به زندگي زناشوئي پاي بندي زيادي نشان نمي دهد و فقط در شرايط خيلي استثنايي ممكن است با قيد و بند زندگي زناشويي خود را وقف دهد . به همين جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت ، خيلي بيش از زنان متولد برج هاي ديگر است . پرهيجان ترين احساست در اين زن ممكن است فقط در عرض يكي دو ساعت فروكش كند و هيچ اثري از آن باقي نماند . طبيعي است كه او از جدايي و طلاق خوشش نمي آيد ، اما وقوع اين حادثه را فاجعه تلقي نمي كند . اين زن طبيعت تك رو دارد . او حتي شوهرش را هم به صورت يكي از دوستان خيلي نزديك خود به حساب مي آورد ، پس هيچ دليلي وجود ندارد كه قطع يك رشته دوستي را پايان زندگي بپندارد ، علي الخصوص كه او دوستان خود را هر چند گاه يك بار عوض مي كند . مطمئن باشيد كه تا به تمام اسرار دروني قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤياها و تخيلات شما آشنا نشده باشد ، قدم به قلب شما نمي گذارد ، در حالي كه مشابه اين حق را براي شما محفوظ نگاه نمي دارد .

به اسرار دل او جز خودش هيچ كس نبايد پي ببرد و اگر ديد كه اين احتمال براي كسي به وجود آمده است ، با يك مانور ماهرانه او را به كلي از مرحله پرت مي سازد . زن متولد بهمن به راحتي از خطاي شما چشم پوشي مي كند اما دروغ چيز ديگري است . او دروغ و خدعه و نيرنگ را به هيچ وجه دوست ندارد . بهتر است از دختري كه در برج دلو متولد شده است ، چيزي قرض نگیرید . اگر خاطر شما خيلي نزد او عزيز باشد ، ممكن است يكي دوبار درخواست شما را اجابت كند ، اما دفعه سوم با چنان خونسردي جواب رد مي دهد كه هرگز آن را فراموش نخواهيد كرد . بيشتر زن هايي كه در برج دلو متولد شده اند ، داراي ظاهري زيبا و فريبنده هستند اما آنچه عيب است ، احساسي است كه از ديدن اين زن به شما دست مي دهد ، يك لحظه تو دل برو به نظر مي رسد و لحظه اي بعد سرد و بي تفاوت و بي روح ، اما به طور كلي پس از متولدين برج ميزان ( مهر ) تعداد خوشگل هاي اين ماه از همه بيشتر است و حداقل اين است كه خيلي بانمك هستند . لباس پوشيدن زن متولد بهمن ممكن است موجب وارد آمدن آن چنان شوكي به شما بشود كه تا ساعت ها نتوانيد از جاي خود حركت كنيد . او نيز مثل هر زن ديگري جلوي بوتيك هاي لباس فروشي توقف زياد دارد ، اما كمتر ممكن است فكر كند كه آنچه كه مي پوشد شيك است يا نه و يا قطعات مختلف لباسش به هم مي آيد يا خير . او ممكن است لباسي به تن كند كه موجب حسرت خوردن هر زن ساده ديگري بشود و اخلاق تك روي او ممكن است در يك ميهماني يك نفر بگويد كه همان سال آينده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خياط خود بخواهد كه يك چنان لباسي برايش بدوزد و يا آنكه بر عكس ممكن است سال هاي سال به شيوه مادر بزرگ و يا حتي جد خود ، لباس معمولي بپوشد . شيوه آرايش موي او نيز خاص خودش است . تغيير رنگ و آرايش موي او ، درست مثل تغييرات شخصيتش غير قابل پيش بيني است . يك روز موي خود را مثل پسرها كوتاه مي كند و فردا كلاه گيس مي گذارد كه موي آن تا حد كمر بلند است ، امروز او را با موي نقره اي مي بينيد و فردا با موي مشكي ، به طور خلاصه موي اين زن مشابه موي هيچ زن ديگري در دنيا نيست و رنگ و آرايش آن آرام و قرار ندارد .

عدم تساوي براي اين زن مفهومی ندارد . اگر به اين نكته توجه نكنيد ، ديواري غير قابل عبور بين خود و او به وجود آورده ايد . بر طبق باورهاي ستاره شناسان قديم يك زن متولد بهمن مي بايست الزاما يك مادر خوب هم باشد زيرا سياره حاكم بر رفتار او ، يعني اورانوس سمبل آينده است و بچه نيز مربوط به دنياي آينده و نسل بعد است ، اما تحقيقات نشان مي دهد كه اين نظر خيلي درست نيست و تولد بچه در ابتداي كار ، مادر متولد بهمن را به كلي گيج و سردرگم مي سازد . علت هم بسيار روشن است زیرا فكر يك زن متولد بهمن هرگز به يك چيز بخصوص ثابت نمي ماند. او موجود سر به هوايي است كه هر لحظه به موضوعي مي انديشد و اين اخلاق با بچه داري كه تمركز فكر لازم دارد ، در تضاد است . از آن گذشته ،‌ او به طور طبيعي قادر به ابراز محبت دروني خود نمي باشد و اين تكنيك غلط ابراز محبت او را بيش از پيش نسبت به بچه هاي خود بيگانه مي سازد . نكته جالب در مورد اين زن ،‌ از نقطه نظر رفتاري كه با بچه ها دارد ، اين است كه عليرغم بيگانگي كه با بچه هاي خود دارد ، با كودكان ديگر بسيار صميمي و رفيق است و اگر او را مثلا در منزل همسايه ببينند ، با كمال تعجب مشاهده مي كنيد كه چطور با بچه هاي مردم بازي مي كند اما روابطش با فرزندان خود چنين گرم و دوستانه نيست .

از نظر كودكان او مادري شاد ، آسان گير و به هنگام بيماري مهربان است . براي او يك بچه نامرتب ، كثيف و شيطان اما درس خوان بهتر از يك بچه درس نخوان اما بسيار مرتب است . اگر با دختر متولد بهمن ازدواج كرديد ، نبايد فراموش كرد كه او قبل از مادر شدن بايد يك زن خانه دار شود و قبل از اين هم كه زن خانه دار شود بايد به وي تفهيم كرد كه ازدواج فصل آخر زندگي مجردی و رفاقت هاي نامحدود و بي بند و بار اين دوره است . كشاندن اين دختر به پاي سفره عقد كار ساده اي نيست و او به هيچ وجه تعجيلي در اضافه كردن نام فاميل شما به اسم خود ندارد و اين كار را فقط وقتي انجام خواهد داد كه شما را خوب سبك سنگين كرده و فهميده باشد كه تا چه حد مرد ميدان زندگي هستيد . او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبي تجزيه و تحليل مي كند . در نهاد زن متولد بهمن حس غريبي وجود دارد كه پيوسته او را تحريك مي كند تا درست در خلاف جهتي كه سوق داده مي شود ، گام بردار . از آن گذشته او كسي است كه مي خواهد از هر چيزي سر در بياورد ، پس چه در خانه ، چه در روابط دوستانه ، چه در عشق از فرط كنجكاوي مي خواهد همه راهها را تجربه كند . حس تجربه و دوستي و كنجكاوي چنان در او شديد است كه اگر دقت كنيد ، مي بينيد حتي قهوه يا چاي را هر روز يك جور درست مي كند و يا هر روز كه براي خريد بيرون مي رود ، يك مغازه تازه را براي خريد تحت آزمايش قرار مي دهد . از آنجا كه خودش هم نمي داند واقعا چه مي خواهد ، بيان احساست دروني برايش بسيار مشكل است . او موجودي است كه چند روز جلوتر از ديگران زندگي مي كند و به اين ترتيب تنها كسي است كه مي تواند شما را دقيقا از عواقب كارها با خبر سازد . به نفع شماست كه آنچه را كه راجع به آينده مي گويد ، با اطمينان خاطر قبول كنيد . استعداد او در آينده نگري واقعا شگفت انگيز است .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .
طالع بینی ازدواج - زن اسفند طالع بینی ازدواج - زن اسفند
طالع بینی ازدواج - زن تیر طالع بینی ازدواج - زن تیر