طالع بینی ازدواج - زن تیر


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن تیر

متولد زن تير ماه بسيار با وفا ، نجيب ، صرفه جو و گاهي اوقات خسيس ، در آشپزي مقداري قابل، در شبهاي مهتابي بسيار عاشق و در دوران مادر بودن يك زن كم نظير است . او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معايب خود كمتر گردن مي نهد . در طول یک ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق مي شود و گاهي قهر مي كند و در لاك خود فرو مي رود . اگر با شما دعوا و اوقات تلخي كرد ، ‌براي آشتي كردن هرگز پيشقدم نمي شود . در مقابل دختري كه در تير ماه متولد شده ، مدت ها بلا تكليف خواهيد ماند و نمي دانيد كه يك موجود ساكت و سر به زير است و يا يك دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب و عجيب تر آنكه تقريبا هرگز به اين راز پي نخواهيد برد . روزي كه هوا ابري و باراني است ، اندهگين و كسل است ، وقتي آفتاب از لابلاي ابرها بيرون آمد ، كاري مي كند تا پا به پاي او غرق شادي بشويد . پيش بيني اخلاق و رفتار دختر تير ماه درست مثل اين است كه بخواهيد هواي دو ماه ديگر را امروز پيش بيني كنيد . او درست نمونه ضرب المثل معروف يك روز از دنده راست بلند مي شود و يك روز از دنده چپ ، رفتارش بي شباهت به نواختن يك آهنگ موسيقي نيست ، هر نتي با نت قبلي اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغيير مي كنند و به اين دليل اگر شما مي خواهيد پيوسته با او باشيد ، بايد پا به پاي اين تغييرات پيش برويد .

به گذشته ها علاقه زيادي دارد و اشياء كهنه و قديمي را با ولع خاصي نگاهداري مي كند ، به نحوي كه اگر شما بتوانيد اسباب و اثاثيه خصوصي او را بگرديد ، ‌با كمال تعجب چيزهاي كهنه اي در آنها پيدا مي كنيد كه سال ها از عمرشان گذاشته است . شايد اگر روزي پاي غرور و ابراز شخصيت در كار باشد ، ناگهان پول زيادي خرج كند ، اما به طور معمول ميزان پولي كه خرج مي كند ، خيلي كمتر از ميزاني است كه بدست مي آورد . به هنگام ازدواج با شما ، يكي از سوالات خصوصي اش اين است كه : عزيزم چقدر پول نقد در بانك داري . و به اين ترتيب صحبت درباره پول يكي از بهترين سوژه هايي است كه شما مي توانيد براي گفتو گو با او انتخاب كنيد ،‌ البته اين را هم بايد گفت كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخيص داد و شما حساب بانكي چشمگيري نداشتيد ، رهايتان نمي كند ، مشروط بر اينكه تشخيص بدهد مردي هستيد كه راه پول در آوردن را بلد هستيد . اگر روزي هديه گرانبهايي به وي داديد و او گفت كه نمي بايستي چنين چيزگران قيمتي را خريداري مي كردي ، حتم داشته باشيد كه تعارف نمي كند و از اينكه شما مقدار زيادي پول در راه خريد هديه به هدر داده ايد ،  ‌دلخور شده است .

اگر مي خواهيد كه فكر زن تير ماه را از اضافه حقوق ، ‌اضافه كار ، ‌رهن، نزول ، مخارج زندگي و اينجور چيزها منصرف كنيد ، بهترين راه اين است كه در شب مهتابي او را براي گردش به كنار دريا ببريد . براي دختري كه در ماه تير متولد شده باشد ، يك چنين شبي و يك چنين جايي بهترين و دلپذيرترين نقطه روي زمين است ، چنين به نظر مي رسد كه قرص ماه تمام افكار مادي او را از سرش بيرون مي كشد و او را يك پارچه شعر و احساس مي كند . تغييرات خلق و خوي زن متولد تير ماه در شب هاي مهتابي شگفت انگيز است . در مدتي كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالي تر مي شود ، او تبديل به دختري خجول و سر به زير مي گردد كه شرم و حياي بي حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد . اما همين دختر خجالتي و منزوي در طي دو سه شبي كه ماه قرص كامل دارد ، قابليت هاي شگفت انگيزي از خود نشان مي دهد . مثلا ميان يك جمع صد نفري مي رقصد و آواز مي خواند ، ‌ممكن است شعر بسيار زيبايي بسرايد ، آهنگ بسيار دلنشيني بسازد و يا عقايد فلسفي جالبي ابراز دارد . طبيعي است ،‌ در طول مدت مزبور هم صحبتي با او بسيار شاعرانه و جذاب است . اگر دختري كه در تير ماه متولد شده است ،‌ عاشق شما شده باشد ، به دو صورت ممكن است اين عشق خود را ابراز بدارد . او به شيوه اي بسيار لطيف و زنانه ، همراه با برافروختگي صورت و حجب و حياي دخترانه ، اما روش دوم تا حدودي غير مستقيم خواهد بود و او براي ابراز منظور و حالت خود از كليه مكر و حيله هاي زنانه استفاده خواهد كرد و طبيعي است كه اين حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشيد ، بسيار هيجان انگيز و زيباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد ، خيال مي كند معامله به اين آساني ها خاتمه مي يابد .

اگر به یک زن متولد تیر ماه با دقت نگاه کنید ‌، متوجه مي شويد كه او از يك ترس موهوم نهاني رنج مي برد ، ‌ترس از اينكه نكند زيبا نباشد ،‌ ترس از اينكه نكند جذاب نباشد ، ترس از اينكه دارد جواني را پشت سر مي گذارد ، ترس از اينكه پا به سن گذاشته چنانكه بايد و شايد مورد احترام قرار نگيرد و رويش حساب نشود و او ولو اينكه هيكلي مانند ونوس ، صورتي بسان قرص قمر و مغز متفكري شبيه ابن سينا داشته باشد ، باز از چنين واهمه اي در نهاد خويش رنج مي برد . براي آرام كردن خيالش او را متقاعد كنيد كه اولا از نظر زيبايي ، ‌جذابيت و خوش هيكلي چيزي از زن هاي ديگر كم ندارد و در ثاني شما او را به همين صورتي كه هست دوست داريد . خلق و خوي او لااقل ماهي چهار بار تغيير كلي پيدا مي كند و اين تغييرات همزمان با تغييرات ظاهري شكل ماه است . علاوه بر اين روزي دو بار هم تغييرات مزبور نيز متناسب با جزر و مد درياست . شايد بهترين تعريفي كه بتوان از خلق و خوي او كرد ، اين باشد كه گوييم زمان تغييرات اخلاقي اش قابل پيش بيني است ، ولي چگونگي اين تغييرات غير قابل پيش بيني هستند .

در ساعاتي كه اوقاتش تلخ است ، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردي نشان مي دهد ، مثلا ممكن است با اصرار بگويد كه آشپز خوب و قابلي نيست ، ادعايي كه مسلما حقيقت ندارد زيرا او ،‌ مثل بقيه دختران تیر ماهی ، آشپز بسيار قابلي است . او به هيچ وجه با قوطي هاي كنسرو يا غذاهاي منجمد ميانه خوشي ندارد ، علاقه اش به طباخي چنان است كه اگر فرصت كند حتي بيسكويت هاي مورد نياز منزل را هم شخصا مي پزد . پس از ازدواج با دختري كه در ماه تير به دنيا آمده است ، خيلي زود متوجه مي شويد كه غذاهايي را كه او روي ميز مي چيند ، به راستي خوشمزه و لذيذ است . بدون شك اجاق گاز يكي از نزديكترين دوستان او محسوب مي شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست . رفتار اين زن به هنگام سرو كردن غذا واقعا تماشايي و جالب است . با حركاتي بسيار موزون و لبخندي بسيار دلپذير غذا را به سر ميز مي آورد ، آن را سرو مي كند و چنان با دقت قطعاتي مورد نظر هر كس را توي بشقابش مي گذارد كه وصف آن غير ممكن است . يكي ديگر از ترس هاي موهومي كه در او احساس مي گردد ، اين است كه نكند مورد علاقه شما نباشد .

زن متولد تير در مقابل ابراز عشق حساسيت زيادي از خود نشان ميدهد كه علتش احتمالا تخفيف يافتن همان ترس موهومي است كه در نهادش وجود دارد ، ‌اما از سوي ديگر پيش گرفتن اينچنين روشي اشكالاتي نيز به وجود مي آورد ، مثلا يادتان هست كه گفتيم كسي كه در اين ماه متولد شده باشد ، چه زن باشد و چه مرد ، وقتي در معرض از دست دادن یک چیز مورد علاقه اش باشد ، تا پاي جان مبارزه مي كند ، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد كه زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را يافته است ، ده ها نوع غل و زنجير به دست و پايتان بند خواهد كرد تا مبادا شما را از دست بدهد . البته مرداني پيدا مي شوند كه صميمانه خواهان يك چنين زن وفاداري هستند اما آيا شما از زمره آن هايي مي باشيد كه به قول معروف نتوانيد بدون زنتان حتي يك جرعه آب بنوشيد . اگر شما بتوانيد اعتماد او را به خود جلب كنيد ، از نظر غذا و عشق هرگز دچار كمبود نخواهيد شد . از نكاتي كه پس از ازدواج با زن متولد تير ماه بايد رعايت كنيد ، خودداري از اقدامات و رفتاري است كه موجب نگرانی و ترس در او شود . احساسات او به قدري رقيق و حساسيت او به قدري زياد است كه كوچكترين بي توجهي و يا ندانم كاري شما مي تواند قلبش را جريحه دار سازد .

نكته ناراحت كننده در اين مورد اين است كه آدم نمي تواند حدس بزند او چه موقع آسيب پذيري زيادتري دارد و چه موقع از حركات و گفتار شما تعبيرهاي ناجوري به عمل مي آورد . آيا مي توانيد تصور كنيد كه او يك شب در مقابل در مقابل اين جمله شما كه چه موهاي نرم و زيبايي داري ، ناگهان شروع به گريه بكند ، ‌براي اينكه دفعه قبل از همه جاي بدن او تعريف كرده بوديد جز موهايش و اين امر اين توهم را برايش به وجود آورده بود كه نكند موهاي زيبايي نداشته باشد . بله حساسيت او در مقابل رفتاري كه با وي مي شود ،‌ خارق العاده است و در ضمن بسيار هم زود رنج است . اشكش فورا به راه مي افتد و اين امر ايجاب مي كند كه هميشه دستمالي همراه داشته باشد . زني كه در تيرماه متولد شده است ، ‌الزاما خسيس نيست اما نشانه هايي از اين حالت در وي مشاهده مي گردد . شما مي توانيد او را صرفه جو و دور انديش بناميد . او هرگز نخ هايي را كه روي جعبه ها مي بندند ، تكمه ها ، قوطي هاي خالي روغن نباتي ، كفش هاي كهنه و لباس كهنه و... را دور نمي ريزد . كسي چه مي داند ، شايد يك روزي اين كاغذ عاشقانه اي كه ده سال قبل نوشته شده است ، اين تكه نخ و يا اين قوطي خالي روغن نباتي به درد بخورد ، حتي فيوز شكسته اي هم كه او در كشوي ميزش نگاهداري مي كند ،‌ ممكن است روزي مفيد واقع شود . بي فايده است اگر از او بپرسيد كه اين همه جوراب پاره و دستكش پاره كهنه كه چمع كرده است ، به چه دردي خواهند خورد . اگر خوب بررسي كنيد ، متوجه نكته جالب ديگري هم مي شويد و آن اين است كه علاقه او به جمع آوري اينجور چيزها صرفا و منحصرا به خاطر اين نيست كه خيال مي كند ممكن است روزي به درد بخورند ، او نسبت به اشياء كهنه نوعي علاقه مندي ذاتي دارد ، محرك او در اين كار تا حدودي هم جنبه احساسي دارد ، محرك او در اين كار تا حدودي هم جنبه احساسي دارد ، براي او ، هر شيء كهنه اي كه به وي تعلق داشته باشد ، به نحوي خاطره انگيز است و به اين دليل با ولع خاصي به نگاهداري او آن مي پردازد و اين امر بالطبع شامل حال شما هم كه شوهرش باشيد ، مي گردد .

صبر و شكيبايي يكي از صفات بسيار خوب اوست ، با وجود اين وقتي از موضوعي ناراحت شد ، بايد به كمكش بشتابيد و كاري كنيد تا احساساتش جريحه دار نشود . از خود گذشتگي زن متولد تير ماه براي كساني كه دوستشان دارد ، حد و مرزي ندارد . وقتي يكي از اين افراد به وي احتياج پيدا كرد ، ‌ديگر هيچ نوع اثري از آن دور انديشي ها ، احتياط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بدون ترس قدم پيش مي گذارد و از خود گذشتگي نشان مي دهد كه به راستي اعجاب انگيز است . شما مي توانيد حتم داشته باشيد كه وقتي در تنگنای و سختي قرار گرفته ايد ، او نه تنها رهايتان نخواهد كرد ، بلكه با تمام قدرت پا به پاي شما با مشكلات نبرد مي كند تا از مخمصه نجات پيدا كنيد . در يك چنين مواقعي است كه شما متوجه مي شويد آن موجود ظريف و شكننده ديروز چگونه مي تواند به صخره اي پا برجا و پرمقاومت تبديل بشود . در لحظات بحراني مغزش مثل يك كامپيوتر شروع به فعاليت مي كند و بهترين راه حل مشكلات را نشان مي دهد . اگر گرفتاري مزبور شامل حال خانواده او بشود ، سعي مي كند با گرمترين احساسات و عميق ترين عشق ها خانواده خود را از بلا دور مي كند . علاقه اين زن به بچه هايش چنان است كه پس از تولد اولين كودك ممكن است اين توهم براي شوهرش براي به وجود بيايد كه ديگر مانند سابق مورد علاقه زنش نيست .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

طالع بینی ازدواج - زن بهمن طالع بینی ازدواج - زن بهمن
طالع بینی ازدواج - زن مرداد طالع بینی ازدواج - زن مرداد