طالع بینی ازدواج - زن مرداد


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن مرداد
باهوش ، گرم و جذاب ، شيك پوش ، با شخصيت ، خواهان تجمل و زندگي لوكس ، رياست طلب و فرمانده ، دوستدار تعريف و تمجيد و كدبانو است . كمد لباس او معمولا مملو از لباس هاي شيك و مد روز است و كمتر اتفاق مي افتد كه در ماه چند بار به آرایشگاه نرود . او تشنه زندگي اشرافی و پرتجمل است . جذابيت او به حدي است كه به سهولت در دل اطرافيان جا باز مي كند و در دوستان تأثير بسيار مطلوب به جاي مي گذارد . مادري مهربان و صميمي است ،‌ اما مي كوشد كه فرزندان خود را مستقل و داراي اعتماد به نفس بار آورد . اگر كار خارج از خانه داشته باشد ،‌ هرگز وظايف مادري و همسري را فداي شغل و حرفه خود نمي كند و هر دو را تواما به درستی انجام خواهد داد . بدون شك در زن متولد مرداد لااقل يك چيز هست كه شما از آن خوشتان نمي آيد و آن هم خاطرات و عكس ها و يادگاري هاي تمام دوستان قبلي است و هيچ فايده اي هم ندارد كه بخواهيد او را وادار كنيد اين عكس ها و كاغذها را بسوزاند و از بين ببرد زيرا او در امور عاطفي بسيار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسيار عاشق پيشه است . او نه تنها كسي نيست كه در مهماني ها و مجالس رقص تنها بماند ، بلكه هميشه عده خيلي زيادي در اطرافش پرسه مي زنند و شما اگر مي خواهيد كه وي را به خانه خود بياوريد و اسم خود را روي او بگذاريد ، بايد با رقباي متعددي دست و پنجه نرم كنيد .

باور كنيد كه زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعي مي كند اين نام خانوادگي معمولي را عوض كند و شوهرش را براي كسب مقامات و پيشرفت در امور اداري تشويق و ترغيب كند . او از اينكه خانم رئيس ، خانم مدير كل يا خانم وزير باشد ، بسيار احساس غرور و شادي مي كند . احتمال زيادي وجود دارد كه او رهبر و يا سر دسته گروه زن هايي باشد كه معمولا دور هم جمع مي شوند . قدرت فرماندهي او خيلي زياد است اما اين كار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه اي انجام مي دهد كه اطرافيانش هرگز نسبت به آن معترض نمي گردند . رفتار زن متولد مرداد به طور طبيعي و عادي طوري است كه دوستان و آشنايان وي تسلط و نفوذ او را بر خود پذيرا مي كردند و هر چه را كه مي گويد از جان و دل قبول مي كنند چنانچه گويي او اصلا براي اين منظور متولد شده است . اگر شما از زمره زناني هستيد كه نمي توانيد به يك چنين تسلطي گردن بنهيد ،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع كنيد . از يك چنين زني هرگز نبايد انتظار داشت كه از كسي پيروي كند و تا حرفي از دهان شخصي بيرون آمد ،‌ چشم بسته آن را قبول نمايد .  زن متولد مرداد جواهر ناياب و گران قيمتي است كه در هر كوي و برزني پيدا نمي شود و براي به دست آوردن آن بايد قابليت هاي فراوان داشت . زني كه در پنجمين ماه سال متولد شده باشد ، مي تواند غرشي مانند شير و رفتاري بسان يك گربه داشته باشد . صدايش ممكن است بسيار دلنشين و دوست داشتني باشد و چشمانش پيوسته خمور و پر احساس است . در وهله اول چنين به نظر مي رسد كه موجودي رام ،‌ سر به زير و بي آزار است ، اما احتياط را از دست ندهيد . اين حالت فقط ظاهر او را نشان مي دهد و احتمالا به اين علت چنين قيافه اي به خود مي گيرد كه مي داند از اين راه بيشتر جلب توجه مي كند . اندكي به غرور او لطمه بزنيد و يا سعي كنيد كه وي را در درجه دوم اهميت قرار بدهيد ، آنوقت خوب خواهيد ديد كه او هر چه باشد ، خجول و سر به زير نيست .

اولين قدمي كه شما به سوي دختر متولد مرداد بر مي داريد ، بايد همراه با هديه اي باشد . نوع اين هديه مهم نيست ، همين قدر كه گران قيمت و شيك باشد و شما به هنگام تقديم آن لباس مرتب به تن داشته باشيد و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد ،‌ كفايت می کند . در اين مورد لطفا سعي كنيد مبتكر باشيد . استفاده از كلمات معمولي ، عاميانه و خودماني بدون شك مانند ديواري بين شما و او فاصله مي اندازد . جور در آمدن با يك چنين زني كار آساني نيست ،‌ زیرا او از برخي جهات نيازمندي هاي ضد و نقيضي دارد . از طرفي خواهان تسلط و فرمانروايي است ، در عين حال با تمام وجودش مي خواهد كه شما يك مرد واقعي با تمام صفاتي كه براي يك مرد تعيين كرده اند ، باشيد و در ضمن فراموش نكنيد كه او يك زن است و نياز به نوازش و شنيدن تعريف و تمجيد دارد . زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمند احساس كند ،‌ عاشقتان نخواهد شد زيرا هرگز دلش نمي خواهد از موضع قدرت قدم به زير بگذارد . بسياري از زنان متولد مرداد ورزشكار هستند و از انواع ورزش ها لذت مي برند ، اما به شما توصيه مي كنم كه اگر مي خوهيد دل او را به دست بياوريد ، وي را به جاي بردن به تماشاي مسابقه فوتبال ‌، به يك تأتر و يا اپراي با شکوه ببريد . جلال و شكوه او را مجذوب خود مي سازد ،‌ و چه بهتر كه شما در اين گونه مواقع بهترين مکان ها و گران ترين بليط ها را خريداري نمایید . پس از اتمام نمايش هم او را به يك ساندويچ فروشي نبريد و انتظار نداشته باشيد كه چون وي را به بهترين تأترهاي مشهور برده ايد و گران ترين بليط ها را خريداري كرده ايد ، حالا مانعي ندارد كه جلوي دكه ساندويچ فروشي بايستد و يك ساندويچ يا همبرگر گاز بزند . بهتر است او را كمتر بيرون ببريد اما وقتي براي گردش رفتيد ، به رستوران ها و نقاط شيك و درجه اول ببريد . خيال نكنيد كه او در جستجوي كساني است كه پول ايشان به قول معروف از پارو بالا مي رود ،‌ درست برعكس ،‌ او خودش آدم دست و دلبازي است و چه بسا هديه هايي را كه براي شما مي خرد که‌ از نظر قيمت بيشتر از آن چيزهايي باشد كه شما براي او بخريد ، او به مجموع پولي كه براي او خرج مي كنيد ، اصلا اهميتي نمي دهد بلكه به سليقه و نوع هديه و طرز اهداي آن اهميت زيادي خواهد داد . به طور خلاصه بگويم اگر به جاي پنج هديه ده هزار ريالي يك هديه سي هزار ريالي براي وي ببريد ، خيلي بيشتر خوشحال مي شود .

فقيرترين زنان متولد مرداد اگر پول كافي براي خريدن پرده شيك جهت تنها اتاقي كه در آن زندگي مي كنند و يا تهيه يك تابلو كه قاب شاهانه اي داشته باشد ، آن را پس انداز مي كنند . فقر مانند خوره جان او را مي خورد و بيمارش مي سازد ، به اين ترتيب اگر سر و وضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاري بسان اشراف نداشته باشيد ، شانس موفقيت زيادي نخواهيد داشت . زن متولد مرداد را به خاطر داشتن يك چنين غرور و نخوتي كه گهگاه ظاهر مي گردد ، نبايد سرزنش كرد . طبيعت و ذات او چنان است كه خود را والاتر از ديگران مي داند و عجيب آنكه مردم هم كمتر از اين حالت و رفتار او رنجش خاطر پيدا مي كنند ، زيرا او بر غم داشتن يك چنين اخلاقي بيش از هر زن ديگري در كارها و رفتارش صميميت و صداقت دارد و به طور حتم هيچ كس را نمي توان يافت كه به اندازه او در كمك به نيازمندان و درماندگان پيشقدم باشد و در مقابل كودكان نرمش هاي زنانه و مادرانه او خود بروز دهد ، اما نبايد توقع داشته باشيم كه وي از پله هاي تخت رفيعي كه بر بالاي آن نشسته است ، پايين بيايد . اين تخت را طبيعت براي او ساخته است ، اما او از همان بالا چنان رفتار صميمانه و بزرگوارنه اي از خود نشان مي دهد كه اغلب مردم استثنايي بودن موقعيت او را از جان و دل قبول مي كنند . او در عين حال كه فوق العاده باهوش ، قدرتمند و قابل است ، زني شوخ ، بذله گو ، رئوف و مهربان نيز مي باشد . اندكي چاپلوسي و تملق وي را به هر كجا كه بخواهيد ، مي كشاند . اين نقطه ضعف زن متولد مرداد است ، اما تنها نقطه ضعف او نيست ، اگر روابط شما صميمي و نزديك بشود و اين امر موجب بگردد كه بخواهيد او را بيش از پيش در انحصار خود بگيريد ، فورا متوجه مي شويد كه هر چندگاه يك بار از دست شما فرار مي كند ، چرخي مي زند و دوباره مراجعت مي نمايد .

سعي نكنيد زن متولد برج اسد خود را در چهار ديواري خانه محبوس سازيد . اين عمل او را عصبي ، سركش و غير قابل تحمل مي سازد ، مگر اينكه آنقدر ثروتمند باشيد كه بتوانيد خانه اي مانند قصر در اختيارش بگذاريد و پول كافي براي تزئين و دكوراسيون آن به وي بدهيد . زن متولد مرداد يك قطعه جواهر گران قيمت محسوب مي گردد . شما تقريبا هرگز او را با موي ژوليده ، لباس نامرتب و يا صورت بدون آرايش نمي بينيد . او ساعات زيادي از روز را در مقابل آيينه مي گذراند و پول خرج زيبايي خويش مي سازد . اما هميشه اين مطلب را به خاطر نگاه مي دارد كه نتيجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را . يكي از رايج ترين جملاتي كه مردان ازدواج كرده با زن متولد برج اسد مي گويند اين است : عزيزم ، آيا فكر نمي كني واقعا لازم است كه پول براي لوازم آرايش بدهي ؟ آن ها حق دارند ، زيرا تقريبا هرگز اتفاق نمي افتد كه يك چنين زني سرش را خودش در منزل درست كند ، مي دانيد چرا ؟ فقط به اين خاطر كه رفتن به آرايشگاه شيك تر و اشراف منشانه تر است . جز در مواردي كه يكي از والدين وي متولد خرداد ، شهريور و يا دي باشند ، بايد دقيقا مراقب حساب مشترك بانكي خود با او باشيد زيرا زني كه در برج اسد متولد شده باشد ، نمي تواند براي خريد اشياء لوكس ، تزئين منزل و كادو براي دوستان خودداري كند . گنجه او هميشه مملو از لباسهاي شيك و گران قيمت است و به همين دليل هم در مهماني ها و گردش ها ،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس هاي شيك و گران قيمت باشد ، اما اجازه نمي دهد شيك پوشي ، مد پرستي موجب جلف گرايي بشود . سليقه اش معمولا نقص ندارد ، بيشتر پيرو كفش و كيف ايتاليايي و پارچه هاي فرانسوي است ولو اينكه قدري گران تر باشند .

از خواص ذاتي زن متولد مرداد ماه است كه با تبسم شيرين و صادقانه خود ، فورا بر اطرافيان اعم از مرد يا زن ، اثر دلنشيني مي گذارد و جاي خود را در دل ايشان باز مي كند و مهمتر آنكه اين پرتو دائمي و بدون سايه است . به عنوان يك مادر ، زن متولد برج اسد دنيايي پر از عشق و محبت نثار كودكان خويش مي سازد و با وجود اين ، هرگز نمي تواند خطاهاي آن ها را تحمل كند که اگر چنين شد ، به شدت سخت گير مي شود . عشق شديد به بچه ها از يك سو و برخورداري از حس گذشت و بزرگواري از سوي ديگر موجب مي شود كه اگر بچه ها خلافي نسبت به شخص او مرتكب بشوند ، مثلا احترام وي را نگاه ندارند ، فقط به سكوت و خود خوري اكتفا كند . البته اين اتفاقي است كه بسیار به ندرت ممكن است رخ بدهد . او با ايشان به گفت و گو و صحبت مي پردازد ، اما در عين حال دقيقا مراقب است كه دستوراتش ناديده گرفته نشود . از دوستي اش سوء استفاده به عمل نيايد و در هر لحظه آماده باشند كه سر جاي خود قرار بگيرند . با وجود آنكه يك چنين روشي بسيار مناسب و خوب است ، اين خطر ، كودكان زن متولد برج اسد را تهديد مي كند كه در اثر پول زيادي كه برايشان خرج مي شود و هرگز هيچ چيز از آنها دريغ نمي گردد ، افراد پر توقع و پر مدعايي بار بيايند . مادر متولد مرداد در حمايت و دفاع از كودكان خويش همتا ندارد و خدا به داد كسي برسد كه موجبات ناراحتي آن ها را فراهم بياورد و يا درباره آنها بد قضاوت كند . كودكان يك چنين زني خيلي مستقل بار مي آيند زيرا اولا او مغرورتر از آن است كه دائما به دنبال بچه هايش راه برود و در ثاني طبيعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ايجاد اعتماد به نفس احساس رضايت خاطر مي كند .

او از همان سال هاي اول زندگي به كودكان خويش پر و بال مي دهد تا زندگي مستقلي داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب آن ها است تا مبادا مشکلی برای آن ها پیش بیاید . بسياري از مادران متولد مرداد در خارج از خانه كار مي كنند ، ولي بچه هايشان هرگز با كمبود محبت و يا عدم مراقبت مواجه نمي شوند ، زيرا خيلي به راحتي مي تواند برنامه اي براي وظايف حرفه اي و مادرانه خويش تنظيم كند و ترتيبي بدهد كه هر دو وظيفه به نحو احسن انجام شوند . گاهي اوقات اتفاق مي افتد كه او متانت و وقار خود را از دست مي دهد و تبديل به زني سرخوش و بازيگوش مي گردد . در اين اوقات از ته دل مي خندد ،‌ بازي مي كند ، اما وقتي اين شادي برطرف شد ، اطرافيان بايد فورا متوجه بشوند كه او دوباره همان زن سابق شده است . خودماني شدن با غريبه ها را نمي پسندد ، در حالي كه با دوستان نزديك خود شوخي مي كند و با آنها رفتاري بسيار صميمانه و نزديك دارد . اگرشما او را خوب و زياد نمي شناسيد ، تصور نكنيد كه اين رفتارش شامل حال شما هم مي گردد . او در يك جمع ده نفري ممكن است با نه نفر كه از دوستان نزديك وي مي باشند ، شوخي بكند و لودگي در بياورد ، اما با نفر دهم كه او را خوب نمي شناسد ، جدي باشد .

در مجالس و محافل تعريف و تمجيد مردها از خود را يك امر كاملا طبيعي و عادي تلقي مي كند ،‌ او حتي ممكن است واكنش هايي نشان بدهد ،‌ زيرا او در ته دل خوب مي داند كه اين همه وقار ، غرور ، عزت نفس ، استقلال طلبي ، وي را از مركز دنياي لطيف زنانه دور مي كند و پيوسته اين نياز را در خويشتن احساس مي نمايد كه بايد به هر وسيله شده مطمئن شود ، زني است با تمام جذابيت هاي لازم براي زندگي که شما باید به این نکته توجه داشته باشید ، اين رفتار او به هيچ وجه اين معني را نمي رساند كه شما را ديگر دوست ندارد . او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسيعي برخوردار است ، شغل مورد علاقه اش معلمي ، استادي دانشگاه و مخصوصا روانكاوي است ، چون در اين شغل ها با قابليت زيادي كه در جلب اعتماد ديگران دارد ، مي تواند موفقيت هاي زيادي كسب كند . اگر به دنياي نويسندگي رو بياورد ، شاعر مي شود و اشعار بسيار خوبي مي سرايد زيرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است . اگر مي خواهيد با همسر متولد مرداد زندگي آرام و شيريني داشته باشيد ، هرگز سعي نكنيد بر او مسلط بشويد و مخصوصا يادتان باشد كه حس خودخواهي او را هرگز سركوب نكنيد و غرورش را جريحه دار نسازيد .  

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .
طالع بینی ازدواج - زن تیر طالع بینی ازدواج - زن تیر
طالع بینی ازدواج - زن شهریور طالع بینی ازدواج - زن شهریور