طالع بینی ازدواج - زن مهر


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن مهر

بیشتر زنان متولد مهر ماه استخوان بندي درشتي خواهند داشت و نسبتا سنگين وزن خواهند بود . اما برغم تمام اين خصوصيات زنانه ، بارها در او علائمي از قدرت ، اراده و جديت و تصميم مي بينيد كه با خلق و خوي زنانه ، كمتر سازگاري دارد . از نظر طرز فكر شباهت هاي زيادي بين او و مردها مشاهده مي گردد و به هنگام بحث و گفت و گو ، برداشت هاي او درباره موضوعات مختلف خيلي مردانه به نظر مي آيد . از شنيدن اين حرف ها دستپاچه نشويد و خيال نكنيد كه اگر با يك زن متولد مهر ماه ازدواج كنيد ،‌ يك قاضي يا يك دادستان مرد را به خانه خواهيد آورد . به هيچ وجه اينطور نيست ، ظرافت هاي زنانه او آنقدر زياد ، جالب و دل انگيز است كه هرگز باعث سلب آسايش شما نخواهد شد . زن متولد مهر در هر موقعيتي ، چه جزئي و چه مهم ،‌ هوشياري ، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر مي سازد . در زن مهرماه اين قابليت وجود دارد كه حتي با شخص خود منصفانه ، موضوعي را مورد بحث و گفت و گو قرار دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوي سنجش و استدلال خويش بگذارد . خيال نكنيد كه داشتن يك چنين همسر سنجيده و دقيقي حوصله شما را سر خواهد برد ، درست بر عكس ، شما در جوار يك چنين زني ناگهان متوجه مي شويد كه بيش از يك ساعت است داريد به حرف هاي او گوش مي دهيد بدون اينكه متوجه گذشت زمان شده باشيد و از حرف ها و استدلالهاي او به راه حل هاي باور نكردني رسيده ايد . علت هم اين است كه او در تمام طول مدتي كه مشغول بحث در اطراف موضوعي است ، ‌لحظه اي لبخند دلنشين و معروف خود را فراموش نمي كند و شايد رعايت همين ظاهر مطلوب و چاشني كردن همين لبخندهاي مليح و بكار بردن جملات دلنشين و متقاعد كننده است كه موجب مي شود موفقيت هاي زيادي در قبولاندن منطق خويش به ديگران كسب كند .

او براي قانع كردن ديگران مطلقا از منطق استفاده نمي كند ، البته در وهله اول چنين به نظر مي رسد كه زن مهر ماه با قدرت كلام خود ، غرور مرد را جريحه دار خواهد ساخت ،‌ در حالي كه اين توهم عاري از حقيقت است زيرا او خيلي راحت جراحت شكست دادن در بحث را با لبخند و حركات ظريف و دوستانه خود التيام مي بخشد . از آن گذشته اين را هم بايد دانست كه اكثرا حق با اوست و رأي را مي توان رأي ديوان عالي دانست . او براي ارضاي خود خواهي خود منطق و دليل نمي چيند ، بلكه همه چيز را با ترازوي عقل مي سنجد . اگر او يك فرد سياسي و نويسنده باشد ، در فصل انتخابات مي تواند قابليت بي نظير خود را در مقايسه جناح هاي مختلف و احزاب گوناگون و نقاط ضعف و قدرت هر يك از آنها به بهترين وجه ممكن مکتوب نماید . صرف نظر از قابليت و علاقه ذاتي كه در زن متولد مهر براي سبك كردن رويدادها وجود دارد ، از نظر امور احساسي ، رفاقت و صميميت نیز او يك زن تمام عيار است . حتي تمايل او به بحث كردن در واقع مبتني بر اين علاقه باطني اوست که تصميم نهايي درباره هر موضوعي بايد چنان اتخاذ شود كه به دوست ، به محبوب و به فرد مورد علاقه او آسيب و ضرري وارد نيايد . هرگز سعي نمي كند نظر شخصي خود را به كسي تحميل كند و در استدلال هاي خويش احساسات و عواطف شخصي خود را به ميزان وسيع ناديده مي گيرد . براي آنكه بتوانيد خصوصيات اخلاقي زن متولد مهر را بهتر درك كنيد ، ‌شايد بي مناسبت نباشد كه مثالي بزنيم و مقايسه اي بين او و زنان ديگري كه در ماه هاي مختلف سال متولد شده اند ، به عمل بياوريم . فرض كنيم شما در بين دوازده زن كه هر كدام در يكي از ماه هاي سال متولد شده اند نشسته ايد و راجع به اين موضوع صحبت مي كنيد كه آيا براي فلان مهماني بايد از كارت دعوت استفاده بشود يا نه ؟‌ دعوت شدگان را باید به وسيله کدام یک از امکانات موجود مانند تلفن ،‌ پيغام يا كارت دعوت به مهماني فراخواند ؟ ابراز نظر خانم ها در اين باره به اين صورت خواهد بود :

زن متولد فروردين : هيچ احتياجي به كارت نيست ، من از تلفن استفاده مي كنم .
زن متولد ارديبهشت : كمتر اتفاق مي افتد كه من مجبور به دعوت از ديگران بشوم . معمولا دوستان من خودشان به ديدن من مي آيند .
زن متولد خرداد : كارت دعوت ؟ چه حوصله اي ، كي وقت اين كارها را دارد ؟
زن متولد تير ماه : ارسال كارت دعوت خيلي خشك و رسمي است ، من ترجيح مي دهم با نامه دوستانه مهمانان را دعوت كنم .
زن متولد مرداد : خوب اگر اين كارت ها جالب و خيلي زيبا باشند ، ‌ارسال آنها عيبي نخواهد داشت .
زن متود شهريور : من بايد بروم از دوستم بپرسم ببينم نظر او چيست .
زن متولد آبان : اگر من تلفن بكنم و آنها منزل نباشند ،‌ ميهماني مرا از دست خواهند داد . من كارت را ترجيح مي دهم .
زن متولد آذر : خداي من مگر هنوز هم از وسيله كارت استفاده مي شود ؟
زن متولد دي : ارسال كارت سنت خوبي است ، اما بايد تزئين آن ساده و معمولي باشد .
زن متولد بهمن : من تصميم خودم را موقعي مي گيرم كه بدانم روز مهماني هوا ابري يا آفتابي خواهد بود ؟
زن متولد اسفند : من هميشه حس مي كنم كه چه كساني مايل به ديدن من هستند و چه كساني مايل نيستند . براي دعوت دسته اول ، ممكن است از هر وسيله اي استفاده كنم .

و اما زن متولد مهر : خب اين بستگي به موقعيت زمان و مكان دارد ، راه درستش اين است كه آدم كارت بفرستد ، ‌به نظر من اين كار ، يك كار فوق العاده جالب است اما از طرف ديگر اين روزها استفاده از اين وسيله ممكن است حمل بر خود نمايي و تظاهر بشود و عده اي از دوستان صميمي انسان برنجند كه چرا كارت فرستاده ايم و تلفن نكرده ايم . از اين گذشته زن امروزي هم گرفتارتر از آن است كه وقت اين همه تلفن كردن را داشته باشد . طبيعي است كه آدم بايد به دلايلي كه در وراي سنت ها وجود دارند نيز توجه كند . در اينجا نيز هستند كساني كه نمي توانند از كارت دعوت استفاده كنند ، براي مثال اگر خريد كارت و تميز كردن و ارسال آن تحميلي به بودجه خانواده بشود ، نبايد از آن استفاده بشود و جه بسا كه خرج تلفن كردن آسان تر باشد ، از سوي ديگر من نمي توانم منكر اين حقيقت بشوم كه استفاده از كارت يك كار شيك و عمل دوست داشتني است كه ارزش آن را دارد كه آدم قدري از پول خود را خرج آن بكند ،‌ حتي اگر مجبور بشود از خرج هاي ديگر خود بزند . به نظر من كارت دعوت بايد چاپي باشد ، البته اگر كسي هنرمند باشد ، مي تواند آن را خودش طرح ريزي و نقاشي كند طبيعي است در ارسال يك چنين كارتي بايد كمال دقت را به عمل آورد زيرا برخي از طبقات جامعه ممكن است مورد سوء تعبيراتي قرار بگيرند . دوستان نزديك و صميمي اين جور كارت ها را خيلي دوست دارند . زيرا خيلي خصوصي تر از كارت هاي چاپي است ، در حالي كه كارت هاي چاپي بيشتر رايج و قابل قبول مي باشند و يا لااقل به نظر من چنين است .

ملاحظه مي كنيد كه او چطور خودش با خودش به بحث و گفتو گو مي نشيند و از ديدگاه هاي مختلف و نقطه نظرهاي گوناگون مسئله را مي سنجد و بررسي مي كند ؟ او در اين كار آنقد پيش مي رود تا سر انجام بتواند به يك تصميم نهايي كه كليه جوانب امر در آن منظور شده باشد ، برسد . در آشنايي و دوستي خود با يك زن متولد مهر خيلي زود به اين حقيقت پي مي بريد كه او جدا از انصاف و قضاوت بي طرفانه نمي تواند زندگي كند . به نظر او هر كاري و هر تصميمي بايد انساني و عادلانه باشد . طبيعي است كه راجع به فرستادن يا نفرستادن كارت دعوت اين همه فلسفه مي چيند ، كاري دشوار و خسته كننده است ، اما ديري نمي گذرد كه با توجه شديد او به رعايت انصاف و قابليت چشمگير او در قضاوت صحيح ايمان شما را به هوشمندي او جلب مي كند . معمولا زن ها به هنگام گفت و گو درباره يك موضوع نه تنها نظر شخصي خود را بيان مي دارند ، بلكه اين نظر بسته به موقعيت زمان و مكان تحت تأثير شديد احساسات ايشان قرار مي گيرد و منظور شان توأم با اغراض احساسي است در حالي كه اين امر در مورد زن متولد مهر به هيچ وجه صدق نمي كند .

براي او نظر شما ،‌ دوستانش ، خودش و ديگران ارزش مساوي دارند كه هر كدام مي توانند گوشه تاريكي را روشن سازند ، به شرط آنكه عادلانه و منطقي باشند . بيشتر زنان متولد مهر چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج مشغول كار هستند زيرا براي خريد چيزهايي كه سخت به آن ها علاقمند هستند ، نيازمند به پول مي باشند . او عاشق تجمل است و دلش مي خواهد كه گرانبها ترين لباسها ، زيبا ترين اسباب خانه ها و كمياب ترين عطر را داشته باشد و به همين دليل مي رود كار مي كند تا پول كافي در دسترس داشته باشد . او پول را براي يك منظور ديگر هم لازم دارد و آن ايجاد رفاه براي مرد زندگي و مورد علاقه اش مي باشد . اگر در گنجينه دل يك زن متولد مهر يك جواهر گران قيمت و بي نظير وجود داشته باشد ، زن مهر ماه از انزوا و تنهايي تنفر دارد . هميشه در ميان جمع حلقه دوستان است . به اصل دوستي و صميميت معتقد بوده و حق دوستي را ادا مي كند . همراهي ،‌ چه در كارها و چه در امور احساسي نياز واقعي وي محسوب مي شود . او دوست ندارد كه تنها كار كند و عملا قادر به زندگي بدون شريك نيست . او مي خواهد كه قائم مقام شوهرش محسوب بشود و در عين حال آنقدر منطق و هوشمندي دارد كه رهبري شوهر را از جان و دل قبول داشته باشد و يا وقتي مرد مي خواهد شغل و حرفه خود را عوض كند و يا دست به فكر جديدي بزند ، از وي حمايت كند و راه و چاه را به او نشان بدهد . يك چنين اموري را جزو وظايف خاص همسري خويش مي داند و در اين گونه مواقع به هموار كردن راه پيشرفت و موفقيت شوهر و جلوگيري از اشتباهات احتمالي وي مي پردازد .

شما بايد حتم داشته باشيد كه يك چنين زني از عهده انجام اين مشاورات به خوبي بر مي آيد و لياقت آن را دارد كه به وي ميدان فعاليت و ابراز وجود داده شود . زن متولد مهر به هيچ وجه مايل نيست كه به صورت باري روي شانه شوهر خود باشد . او بيشتر ميل دارد كه موانع سر راه همسر خود بر طرف سازد . او به اين خواسته طبيعي خويش با ظريف ترين وجه ممكن جامه عمل مي پوشاند . زن متولد برج تراز به طور كلي بسيار فهميده است و قدرت تجزيه و تحليل فراوان دارد و مي تواند در حل مشكلات اداري و يا تجاري فوق العاده مفيد باشد . كمتر اتفاق مي افتد كه از روي احساسات تصميمي بگيرد و يا در اخذ تصميم عجله به خرج بدهد و نظرياتي كه او به شما ارائه مي دهد ، اغلب خيلي بهتر و عملي تر از نظريات وكيل مدافع شماست . الهه حاكم بر اين زن ونوس است و هم او است كه وي را وادار مي سازد و يا بهتر است بگويم اين قابليت را به او مي دهد كه گوهر گرانبهاي عقل و درايت خويش را بر تارك زيباترين انگشترهاي جهان به انگشت همسر خود بكند . اگر نخواهيم مطلب خود را در قالب جملاتي اين چنين اديبانه بيان كنيم ، مي توان گفت كه دست آهنين او در يك دستكش مخملي قرار دارد و چنان با قدرت و در عين حال نرمي و لطافت در موقع حساس به ميان مي آيد كه به سرعت مانع از اشتباهات و ندانم كاري ها مي گردد . مردان متولد فروردين ، آبان ، مرداد و ارديبهشت معمولا يك چنين زني را شريك صادق و عاقل و داناي خود مي بينند و به پرستش و ستايش وي مشغول مي شوند ، اما يك چنين ستايشي يك جانبه نيست زيرا او نيز شوهر خود را مي پرستد . دوستان و اقوام با ديدن زندگي خانوادگي اين زن با شوهر و بچه هايش بي اختيار به ياد زندگي پر از صلح و صفاي آدم و حوا خواهند افتاد .

شما در زندگي مشترك با زن متولد مهر از مزاياي اخلاقي زيادي برخوردار خواهيد بود . او هرگز نامه شما را باز نخواهد كرد زيرا اصلا مايل نيست كه غرور و شخصيت خود را بشكند . او همچنين هيچگاه اسرار شما را به دوستتان بازگو نخواهد كرد و يا در مقابل رئيس اداره تان به شما بي احترامي و يا كم محلي نخواهد كرد . او در همه حال رازدار و وفادار و حرمت نگه دار است . او با شرم و جذابيتي كه دارد ، در بين دوستان و همكاران براي شوهر خويش دوست يابي مي كند و مي كوشد كه با ايجاد يك روابط عمومي گرم و دلچسب راه موفقيت شوهر خود را هموار بسازد . زبان نرم او و جملات بجا و زيباي او هر دل سنگي را نرم مي كند . داشتن يك چنين همسري مترادف است با داشتن يك خانه بسيار جالب و مرتب . در تزئين منزل از رنگ هاي شادی استفاده مي كند و در تركيب آنها چنان استادي از خود نشان مي دهد كه گويي يك نقاش است . مبل ها و اثاثيه منزل او نيز در نوع خود بسيار زيبا خواهند بود . غذاي شما و بچه ها در اغلب موارد سر ساعت سرو مي شوند و تنوع لازم در طبخ آن ها به دقت مراعات خواهد شد .

براي زن متولد مهر خانه داري يك شغل تمام وقت و براي تمام عمر محسوب مي گردد . اما همزيستي او تا وقتي شاعرانه و صميمانه و نرم و لطيف است كه شما نيز احترامات مقابله اش را حفظ كنيد و جانب عدل و انصاف را نگه داريد . پس از مدتي زندگي با يك زن متولد مهر متوجه مي شويد كه خيلي بيش از حد تصور به كمك هاي او ، مخصوصا به هنگام گرفتاري نيازمند هستيد . دستپاچه نشويد و فورا نگوييد من با يك چنين زني ازدواج نمي كنم چون نمي خواهم محتاج زني باشم ، زن ظرفيت اينجور چيزها را ندارد و در زندگي مرتب سركوفت كمك هاي خود را به من خواهد زد . يك چنين فكري مطلقا اشتباه است زيرا او نه تنها چيز مهمي كه او در زندگي از شما انتظار دارد ، داشتن انصاف و مهرباني و رعايت مسئوليت ها و وظايف همسري است . عجيب آنكه خود نيز مسئوليت هاي فراواني را به عهده مي گيرد . اين زن نه تنها خريد و تهيه غذا و مرتب نگاه داشتن منزل و لباسشويي و اطو را به درست شخصا عهده دار مي گردد بلكه چه بسا رسيدگي به گل هاي باغچه و آب دادن آنها را نيز به اين مسئوليت ها مي افزايد . زن متولد برج تراز به كودكان خوب مي رسد و از نثار عشق خود به ايشان ذره اي مضايقه ندارد ، اما از نظر ميزان عشق و علاقه آنها را خيلي خيلي بعد از شما قرار مي دهد . بچه ها قسمت هاي وسيعي از قلب او را اشغال مي كنند اما هرگز موفق به رخنه با آن گوشه دنج و اختصاصي كه متعلق به شما است ، نخواهند شد . يك چنين مادري به كودكان خود لباس هاي بسيار جالب و زيبا مي پوشاند و شما آنها را هميشه در كمال نظافت مي بينيد . مادر متولد مهر معمولا خيلي مهربان است اما سهل انگار نيست و در صورت لزوم خيلي هم جدي و سخت گير است . روان شناسان معتقدند او فقط به اين دليل بچه دار مي شود كه بتواند موجبات نشاط بيشتر شوهرش را در منزل فراهم بياورد .

يكي از اولين جملاتي كه او به بچه هاي خود ياد مي دهد اين است كه : خدايا پدر ما را سالم نگاه دار . او هرگز اين امكان را به كودكان خود نمي دهد كه احترام پدر را نگاه ندارند و در عين حال آغوش او هميشه پناهگاه بسيار مطمئني براي كودكاني است كه بيش از حد لزوم مورد تنبيه و توبيخ پدر قرار گرفته اند . علاقه ذاتي متولدين مهر به شيريني جات و انواع تنقلات آن ها را هميشه در معرض خطر چاقي قرار مي دهد و شما اگر از زمره مردان نادري هستيد كه از وجود يك پرده گوشت روي بدن زن خوشتان نمي آيد ، بهتر است مراقب ناخنك زدن هاي دائمي او به ظرف شكلات باشيد . راستي ، گاهگاهي اتفاق مي افتد كه شما در او نوعي حالت فرماندهي احساس مي كنيد ، به اين موضوع خيلي اهميت ندهيد زيرا يك چنين حالتي فقط زمانی در او ديده مي شود كه از نظر احساسي تعادل بين دو كفه ترازو در او به هم خورده باشد و وقتي علت ناراحتي او از بين رفت ، خيلي زود موفق به برقرار كردن تعادل مي گردد و دوباره همان آدم معقول و منصف و آرام سابق خواهد شد . اگر شما يك زن متولد مهر در خانه داريد ، سعي كنيد تعادل شاهين ترازوي او را به هم نزنيد .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

طالع بینی ازدواج - زن شهریور طالع بینی ازدواج - زن شهریور
طالع بینی ازدواج - زن آبان طالع بینی ازدواج - زن آبان