طالع بینی ازدواج - زن دی


طالع بینی ازدواج که در برخی منابع از آن به عنوان فال ازدواج نیز یاد شده است ، یکی از بهترین طالع بینی های موجود برای هر فرد به خصوص در امر مقدس ازدواج به حساب می آید که بر اساس ماه تولد و جنسیت مشخص می شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید

طالع بینی ازدواج - زن دی
زن متولد دي ماه بسيار جاه طلب ، كدبانو ، منظم و كمي لجباز و زود رنج ، آراسته و خوش لباس است . زن متولد دي با نظم و اراده خاص خود مي تواند رهبري احزاب و مؤسسات خيريه را بدست آورد . از لحاظ شغلي با هر كاري قابل تطبيق است . ممكن است مسئول يك بخش از موزه يا خواننده اپرا يا فروشنده يك سوپر ماركت يا معلم يك مدرسه و يا زني خانه دار با مشكلات باشد . در منزل هم ممكن است همكار و مشوق صميمي شوهرش يا مطيع بي چون و چراي او باشد ، به اين ترتيب صدور يك حكم كلي درباره چنين موجود متنوعي واقعا غير ممكن است ، اما در عوض يك اصل درباره او مسلم است و آن اين است كه در هر لباسي و مصدری هر كاري كه باشد ، بر اعمال و رفتار خود كاملا مسلط مي باشد . از نظر جنسيت نيز وضع به همين منوال است . زن متولد دي هم مي تواند چنان زنانه باشد و دلربايي از خود نشان بدهد كه همسرش را بر كرسي اقتدار بنشاند و تسلط مرئي و نامرئي بر شوهر خود داشته باشد . در اين مورد نيز ، برغم رفتار گوناگوني كه ممكن است از وي مشاهده شود ، يك هدف اصلي در اعماق وجود اين زن نهفته است و آن دستيابي به مردي است كه بتواند از لحاظ اجتماعي و شغلي آدم مهمي باشد ، موجب افتخار او بشود و براي بچه هايي كه به دنيا مي آورد ، پدري دلسوز و مهربان باشد .

اگر با يك دختر متولد دي دوست هستيد ، به اين نكته اساسي توجه داشته باشيد كه هدف نهايي او هميشه تأمين زندگي ، جلب احترام و كسب اقتدار و برخورداري از موقعيت هاي چشمگير است و براي او اصلا فرقي نمي كند كه اين خواسته ها در پشت ميز رياست يك مؤسسه تجاري برآورده شوند يا در شغل آموزگاري و یا موزه داري . او به هر حال مي خواهد كه شوهرش در هر رشته كاري كه هست ، مقام اول را داشته باشد . حتي خود او نيز اگر شاغل باشد ، عزت طلب و ترقي خواه است و ميل دارد در محيط كار خود شاخص و برجسته باشد . به همين جهت برخي از زنان متولد دي به شاعري ، نقاشي و آهنگسازي روي مي آورند تا از اين راه كسب شهرت بكنند . علاقه اين زن به پيشرفت و جاه طلبي خيلي زود جلب توجه مي كند ، هميشه سعي دارد يك پله از مكاني كه در آن قرار دارد ، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهايي برسد ، اما در اين كار هرگز خودنمايي نمي كند و جار و جنجال به راه نمي اندازد ، در كمال آرامي و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقيب مي كند و به قول معروف آهسته اما پيوسته مي رود . اميد دارم اين توهم به شما دست نداده باشد كه او همه چيز را فداي جاه طلبي و شهرت پرستي مي كند . اگر در طي روزها و ماه هاي قبل از ازدواج بتوانيد او را تا حدي مطمئن سازيد كه پس از گفتن بله در منزل از اختيارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردي هستيد كه آينده درخشاني داريد ، آن وقت خواهيد ديد كه چطور حاضر مي شود با كمترين شرايط كم پاي سفره عقد بنشيند .

پس از ازدواج از همراهي همه جانبه او برخوردار خواهيد بود ، به نحوي كه اگر احتياج پيدا كنيد ، حاضر مي شود به شغلي كه خيلي پايين تر و بي اهميت تر از شخصيت و استعداد اوست ، بپردازد تا چرخ زندگي از جريان طبيعي باز نايستد . او هميشه حداكثر كوشش خود را بكار خواهد برد كه شوهرش فردي موفق و آبرومند باشد . يكي از نكات جالب و در عين حال خيلي عجيب در مورد زن متولد دي ماه اين است كه به طرزي باور نكردني به سر و وضع و ظاهر آرايي خود توجه دارد . او ممكن است دختر يك كارگر ساده باشد ، اما هر بار كه به ملاقات وي مي رويد ، چنان سر و وضع و رفتاري از وي مشاهده مي كنيد كه گويي در يك خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترين مدارس تحصيل كرده است . اين حالت او تا بعد از ازدواج نيز باقي مي ماند . اميدوارم اين حرف را حمل بر خودنمايي او نكنيد ، دختر متولد دي كسي است كه اگر لازم باشد ، صورت خود را با سيلي سرخ نگاه مي دارد . مردي كه همسر خود را از بين متولدين دي ماه انتخاب مي كند ، بايد متوجه يك نكته مهم باشد و آن اينكه ظاهر او خيلي آرامتر و ساكت تر از آنچه كه در درون اوست نشان مي هد . در وهله اول اين توهم به شما دست مي دهد كه او زني خونسرد و بي تفاوت و آرام است در حالي كه باطنا بسيار احساساتي است ، البته همه زن ها ظريف و احساساتي هستند ، اما زن متولد دي خيلي بيشتر از آنچه كه در بدو امر به نظر مي رسد ، تابع احساسات خود مي باشد . حقيقت اين است كه او يك خلق و خوي مشخص ندارد و مخصوصا اگر به وي بي احترامي يا كم محلي بشود ، دچار آزردگي خاطر بسيار مي شود و چه بسا كه روزهاي متمادي احساس اوقات تلخي كند .

در وجود زن متولد دي نوعي ترس از آينده ، دلواپسي از حال و تأسف به گذشته وجود دارد كه باز تاب آن در رفتار و كردار وي به خوبي نمايان مي گردد و شايد به همين دليل هم باشد كه از شوخي خوشش نمي آيد . اگر در سنين نوجواني با پسري دوست بشود فقط به اين منظور است كه با وي ازدواج كند . ترس از آينده چنان در وي شديد است كه حتي لحظه اي نمي تواند فكر او را راحت بگذارد . از آن گذشته او به هيچ صورتي اهل رؤياهاي طلايي نيست و همين قدر كه پسري را از نظر روحي و مالي قابل اطمينان دانست ، از تمام امكانات خود براي ازدواج با او استفاده مي كند . از نظر اجتماعي فوق العاده مبادي آداب و بانزاكت است ، به محض ورود به يك اجتماع سريعا  موقعيت آنجا را درك مي كند و پي مي برد كه چه رفتار و كرداري بايد داشته باشد . زن متولد دي داراي جذابيت خاصي است و به قول معروف با نمك است . اما بدون شك از تماشاني چهره او خوشتان مي آيد زيرا زيبايي مخصوص به خود را دارد . اما يكي از وحشت هاي مزبور و دائمي او اين است كه نكند شوهرش زن زيبايي را به او ترجيح بدهد . زن متولد دي نه تنها خود را زيبا نمي داند بلكه هرگاه در مقابل آينه قرار مي گيرد ، از اينكه مبادا در نظر ديگران زشت جلوه كند ، دچار دلهره و ترس است و به اين دليل اگر دوست يا همسر شما زن متولد دي است بايد به طور مستمر او را از زيبا بودنش مطمئن بسازيد .

زن دی ماهی از نادرستي بيزار است . در ايام كودكي سن او مسن تر از سن واقعي به نظر مي رسد اما بعد از سالهاي سال در ظاهر یک زن سي ساله باقي مي ماند . علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسيار شديد است ، پس به هيچ وجه به فكر قطع اين رابطه عاطفي نيفتد زيرا اگر خيلي پافشاري كنيد و عرصه را بر وي تنگ سازيد ، مجبور مي شود از شما دست بكشد . مردي كه با يك دختر متولد دي ازدواج مي كند ، در حقيقت با تمام خانواده وی ازدواج مي كند . اگر پدر يا مادرش بيمار شوند و نياز به پرستاري داشته باشند ، او وظيفه خود مي داند كه شما را هفته ها و يا حتي ماهها تنها بگذارد و به منزل پدري خود برگردد . از سوي ديگر او را مي توانيد به معناي واقعي شريك زندگي خود بدانيد ، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به كمك شما مي شتابد و بدون كوچكترين اعتراضي حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالي و چه از نظر احساسي و روحي بر دوش بكشد . يك نكته ديگر را هم بايد در اين زمينه تذكر داد و آن اين است كه مانع رابطه و علاقه و تمايل شما به پدر و مادرتان نمي شود . اگر والدين شما نيازمندي هاي مالي داشته باشند ، هيچ زني به اندازه او كمك هاي شما را به ايشان طبيعي تلقي نمي كند . علاقه به اعضاي خانواده و اعتقاد به لزوم يك چنين علاقه اي چنان در وي شديد است كه اگر شما قبل از ازدواج روزي او را به منزل خود ببريد و به پدر و مادر خود معرفي كنيد ، پس از مدتي مشاهده مي كنيد كه عملا يكي از اعضاي خانواده شما شده است و رفتاري از خود نشان مي دهد كه در كمترين مدت جاي خود را در دل پدر و مادرتان باز مي كند .

منزل كد بانوي متولد دي به طرز چشمگيري تميز و مرتب است . براي او بيدار ماندن تا پاسي از شب براي تميز كردن خانه خود يك امر كاملا طبيعي است . تلف كردن وقت براي وي مفهوم ندارد . از موسيقي هاي ملايم لذت فراوان مي برد و معمولا اطلاعات وسيعي از كارهاي هنري دارد . به تاريخ ، مخصوصا داستان هايي كه درباره قهرمانان تاريخي نوشته شده است ، علاقه مندي نشان مي دهد و شايد به همين دليل هم باشد كه نسبت به حفظ آداب و سنن قديمي اعتقاد و پاي بندي فراوان دارد . ديگر از اختصاصات اين زن همدردي شديد او با درماندگان و بينوايان است و هر كجا كه دردمندي به وجود او احتياج پيدا كند ، فورا به كمك وي مي شتابد و قدم پيش مي گذارد و سازمان و جمعيت خيريه اي براي ياري رسانيدن به دردمندان ايجاد مي كند . او اصولا يك فرد تشكيلاتي است و در احزاب و سازمان هاي مختلف سياسي ، ‌اجتماعي و يا مذهبي به سهولت مي تواند نقش رهبري را به عهده بگيرد ‌و با كفايت و لياقت تمام وظيفه خود را انجام دهد . از آنجا كه فرد بسيار باانضباطي است ، بچه هاي خود را نيز چنين بار مي آورد ، اما ميزان امر و نهي هاي او گاهي اوقات به صورت خسته كننده اي در مي آيد .

علاقه فروان به خانواده موجب مي گردد كه پيوسته بهترين غذاها را سر ميز بگذارد و قشنگ ترين لباس ها را براي كودكان خود تهيه نمايد . براي او زندگي كردن به مفهوم استفاده از ارزان ترين اشياء نيست . او از كودكان خود مي خواهد كه احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه هاي او معمولا از زمره مؤدب ترين بچه هاي فاميل هستند . در بدو امر ممكن است چنين به نظر برسد كه او مثل مادران ديگر به كودكان خود محبت نمي كند و بين او و ايشان فصله زيادي وجود دارد ، اما وقتي بچه ها قدري پا به سن گذاشتند ، متوجه مي شوند كه مادرشان بهترين مستمع دنيا است و او درست به همان اندازه كه از ايشان توقع داشتن گوش شنوا دارد ، براي شنيدن درد دل ايشان نيز شخصا داراي گوش شنواست . از سوي ديگر اين را هم بايد گفت كه كشف اين موضوع كار ساده اي نيست ، يعني اغلب اوقات فاصله اي كه بين اين مادر و كودكانش پيدا مي شود ، چنان بزرگ و عميق به نظر مي رسد كه بچه ها تصور نمي كنند مي شود از آن عبور كرد . در يك چنين مواردي اين وظيفه شما است كه به كمك آنها بشتابيد و شكاف ظاهري بين مادر و بچه ها را پر كنيد .
علت هم اين است كه فرزندان مادر متولد دي او را با جاذبه و گاه خشك و سخت گير تصور مي كنند و به همين جهت رابطه خيلي نزديك و خصوصي با او ندارند . زن متولد دي داراي پوست بسيار حساسي است و به اين جهت كمتر آرايش مي كند . خوشبختانه طبيعت به كمك او آمده است و همانطور كه گفته شد ، اصولا صورت بانمك دار هم احتياج زيادي به آرايش ندارد . حساسيت پوست ممكن است موجب پيدايش ناراحتي پوستي در او بگردد . عدم اعتماد به نفس يكی از نقاط ضعف اين زن محسوب مي شود و اين وظيفه شوهر اوست كه در رفع اين نقيصه بكوشد و گاه و بيگاه حس اعتماد به نفس را در او تقويت كند . يكي ديگر از معايب او لجبازي و زود رنجي است . اما خوشبختانه اين تأثير پذيري همراه داد و فرياد و انجاد عصبانيت و طوفان نيست و او روي هم رفته زني خود خور است كه خشم خويش را در درون مي ريزد .

برای دسترسی به طالع بینی ماه های دیگر و نیز طالع بینی ازدواج مرد می توانید به لینک طالع بینی و فال ازدواج مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .
طالع بینی ازدواج - زن آذر طالع بینی ازدواج - زن آذر
بهترین طرح های لاک ناخن برای ولنتاین بهترین طرح های لاک ناخن برای ولنتاین