گاردریل حاشیه بزرگراه وارد خودروی 405 شد/سه نفر مصدوم شدند


سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد خودروی 405 به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با گاردریل‌های حاشیه بزرگراه برخورد کرده بود.

گاردریل حاشیه بزرگراه وارد خودروی 405 شد/سه نفر مصدوم شدند

جلال ملکی : در ساعت 5:10 صبح امروز در شمال به جنوب اتوبان باقری، تقاطع گلبرگ تصادف یک دستگاه خودروی 405 با گاردریل‌های حاشیه بزرگراه به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران ایستگاه 72 به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد خودروی 405 به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با گاردریل‌های حاشیه بزرگراه برخورد کرده بود.پیش از رسیدن آتش‌نشانان یک نفر از سه نفر سرنشین خودرو خارج شده بود.

ملکی افزود: گاردریل وارد اتاق خودرو شده بود و یک نفر از سرنشینان را به بیرون پرتاب کرده و یک نفر دیگر نیز در داخل خودرو مصدوم شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: دو نفر از سرنشینان به شدت مصدوم شده بودند که تحویل عوامل اورژانس داده شد که حدوداً 25 تا 30 سال سن داشتند.

به گفته ملکی، در ساعت 6:53 عملیات این حادثه به اتمام رسید و محل تحویل عوامل پلیس راهور داده شد.

خبر ریزش کوه در مکه و تکذیب آن خبر ریزش کوه در مکه و تکذیب آن
شهریور، ماه نا امنی برای سفر است/ ۱۲.۸ درصد قربانیان سوانح رانندگی به این ماه اختصاص دارد شهریور، ماه نا امنی برای سفر است/ ۱۲.۸ درصد قربانیان سوانح رانندگی به این ماه اختصاص دارد